Milá redakce a ženy-in.
i když nevím, jestli se to hodí do dnešního vydání, musím se podělit s mým zážitkem. :)

Nevím, jestli některá z vás zkusila jít do posilovny pod vedením trenéra. Já nedávno. Domluvila jsem se s ním po telefonu, a když nastala hodina H převlečená do trikotu a plná nadšení jsem vyrazila. S hlavou hrdě vztyčenou s pocitem Mám na všechno jsem vtrhla do vchodu posilovny, a hned u baru jsem zakopla o lištu, pod kterou byly schované kabely. To jsem naštěstí jakž takž ubalancovala a snažila se nevidět posměšné pohledy trénujících svalovců. Nadšení trochu kleslo.

Další zrada přišla v podobě trenéra. Bože, tak pěknýho a vypracovanýho mužskýho jsi mi zrovna posílat nemusel. A hned při příchodu se smál, že se kvůli němu ještě přerazím. Hm, takže mě viděl, a sakra. Klid, holka, klid, to zvládneme, marně jsem si v duchu šeptala.

Lekce probíhala tak, že mi napřed názorně na každém stroji ukázal, jak se co dělá, a pak jsem měla cvičit já. Vždycky když cvičil on, nemohla jsem se ubránit a prostě jsem na něj civěla jak na zjevení. Svaly na něm jenom hrály, no řekněte, která ženská to má vydržet. Proboha, jen ať nezačnu slintat, stačí snad můj pohled. Obličej mi brunátněl a věřte, že to nebylo jen kvůli cvičení.

Trenér mě nabádal, ať piju, že je tu zřejmě horko, jak jsem pěkně červená. Grrrr... v duchu se vztekám a bezmocně rudnu ještě víc. Jenže sotva jsem se pokusila napít třesoucí se rukou, polila jsem si tričko, koberec na zemi a trenérovu botu. Rozklepaná jsem běžela k baru pro papírové ubrousky a o tu proklatou lištu zakopla ZNOVA! Tentokrát jsem ale pěkně letěla a jen tak tak se zachytila o bar, abych se nezřítila úplně. Tentokrát se nesmál jenom trenér. Kdyby mi někdo půjčil lopatu, zahrabala bych se ihned pod tu lištu. Jenže lopata se neobjevila, a já si to musela užít pěkně až do konce.

Tak jsem se snažila cvičit dál a očima jsem posouvala ručičky na hodinách, abych už mohla prchnout do sprch a pořádně se zchladit ledovou vodou. Konečně konec hodiny, zaplatila jsem, poděkovala trenérovi a chtěla utýct, jenže on že půjdeme k baru, že tam má diář a zapíše si mě na další lekci. Sledovala jsem na zemi lištu a s ulehčením ji překročila, a vzápětí jsem si přišlápla uvolněnou tkaničku. Kde myslíte, že jsem skončila? No ano, v náručí toho trenéra. :)

Smál se na celé kolo a do ucha mi šeptal něco, jako že na veřejnosti ať se na něj radši nevrhám, že je to lepší v soukromí... Tak jsem pípla čas další lekce a zmizela jak pára nad hrncem. Večer mi přišla SMSka od trenéra, že se ten večer moc pobavil a že si myslí, že mi to cvičení půjde.

No tak co, dámy, těšily by jste se na další lekci?

oalison


Milá oalison,
tak vidíte, vypadá to slibně...
Určitě na další hodinu jděte, a dejte vědět, jak se to vyvíjí. S vaším cvičením přece.
A já vám k tomu přidělím ještě pětikilo bodů na kuráž.

 

Reklama