sy.jpg
Do našeho testování jsme vybrali 30 čtenářek. Ty reagovaly na naši výzvu a uvedly, že mají potíže s trávením (konkrétní potíže byly rozepsány v dotazníku na základě kterého jsme testerky vybrali). Každá z testerek získala měsíční kúru produktu SYMBIOSYS Alflorex ®. Po měsíci jsme všechny poprosili o zpětnou vazbu, aby nám napsaly, jak byly spokojené a zda jim SYMBIOSYS Alflorex ® vyhovoval. Své recenze uvedlo 26 testerek, za které děkujeme.

SYMBIOSYS Alflorex ® je probiotický doplněk stravy navržený tak, aby podporoval vaši vnitřní rovnováhu a napomáhal k správnému fungování střev a trávení.

SYMBIOSYS Alflorex® je jediným probiotikemv Evropě, které obsahuje jedinečný kmen Bifidobacterium longum 35624®, izolovaný z trávicího traktu zdravé ženy. Kmen 35624® byl po dobu 15 let podroben důkladnému výzkumu, který prováděla společnost Alimentary Health Ltd. spolu s jednou z předních světových institucí pro zdraví střev APC Microbiom Institute. Více na Symbiosys.com

sy1.jpg

Maximální spokojenost

Z výsledků vyplývá, že 88,45% testerek po měsíční kúře SYMBIOSYS Alflorex ® vyjádřilo s testovaným produktem spokojenost. Tato skupina by produkt doporučila své kamarádce nebo svým blízkým a v případě potíží si ho v budoucnu plánuje koupit.

Pouze tři testerky uvedly, že jim SYMBIOSYS Alflorex ® nevyhovoval, což je u toho typu produktu běžné. Probiotické přípravky nemusí vyhovovat každému.

Testerky nám napsaly svá hodnocení, popsaly vlastní zkušenost s produktem, jeho užíváním, působením během celého měsíce testování. Přečtěte si jednotlivé recenze:

1. Kapsle SYMBIOSYS Alflorex se dají snadno polykat i skladovat. Přípravek mi pomohl, jsem spokojená.

2. Mám často zácpu a kvůli tomu mě trápí i bolesti břicha. Kapsle jsem užívala během dne a řekla bych, že mi velmi pomohly. Po měsíci užívání nemám problém se zácpou.

3. Nemám tak nafouklé břicho, jak jsem měla. Kapsle mi pomohly.

4. Velmi mi vyhovovalo, že probiotika nejsou vázána pevně na hodinu či stravu. Tablety se dobře polykají a balení je menší, tudíž se s ním i dobře cestuje.

5. Moc děkuji, že jsem mohla produkt vyzkoušet. Po asi dvou týdnech jsem se cítila mnohem lépe. Zmizel pocit nafouklého břicha po každém jídle a zpravidelnilo se mi vyprazdňování. Určitě si plánuji pořídit další balení.

6. Opravdu jsem ocenila možnost užívání, že nemusím myslet na čas a situaci. symptomy se mi zmírnily, nadýmání a mírná bolest. Co se úplně nezlepšilo je zácpa. Ale hodnotím velmi kladně, měla jsem pocit takového spokojeného břicha. Vzhled baleni super, malé a pohodlné otvíraní. děkuji za vyzkoušení. Při nákupu dám určitě přednost.

7. Produkt SYMBIOSYS Alflorex je skvělý. Tablety se dobře polykají, velkou výhodou je možnost užívání kdykoliv během dne. Mé zažívání „opravil“ skoro ihned. Už nepociťuji nadýmání, hlasité kručení v břiše. Je to perfektní věc, doporučuji.

8. Měla jsem tu možnost a čest vyzkoušet probiotika SYMBIOSYS Alflorex a musím říci, že mne mile překvapil jejich účinek. I když ze začátku jsem trpěla na větší bolesti břicha než obvykle, hlavně před tím, než jsem si došla na WC, ale to se cca po týdnu upravilo a začala jsem chodit pravidelně, což u mě nebývalo běžné. Změnu v nadýmání jsem nezaznamenala, spíše opravdu v té pravidelnosti a bolestech břicha. Už vůbec netrpím zácpou. Zaujalo mě také to, že jedna kapsle obsahuje 1 miliardu bakterií, neuvěřitelné :) Balení je velice praktické a malé, vejde se pohodlně do kabelky a nezabírá místo. Kapsle jsou drobné a dobře se polykají. Vzhled balení je mi příjemný, nic šíleného a do očí bijícího. Děkuji, že jsem se mohla zúčastnit, osobně mi to moc pomohlo.

9. Nenáročné užívání, neomezeno časem, male kapsle. Je patrno, že preparát pomáhá i v pokročilejším veku. Složení mi vyhovuje, vzhled a baleni rovněž. Male, i do kabelky vhodné, na výlety i dovolenou. Doporučila jsem i dceři a kamarádkám.

10. S produktem jsem byla velice spokojená. Opravdu se mi ulevilo a po dlouhé době jsem se cítila zase fajn. Cítila jsem úlevu s každým užívacím dne. Určitě vím, po čem znovu sáhnout v případě dalších potíží. Díky za možnost testování produktu.

11. Bylo mi po nich lépe a mé zažíváni se aspoň trochu zpravilo.

12. Jako klad u tohoto produktu uvádím jeho malé, skladné balení, které se vejde snadno do kabelky. Produkt se může brát kdykoliv, kdekoliv a bez závislosti na jídle. Kapsle jsou malé a snadno se polykají. Při testování jsem asi v polovině onemocněla a brala antibiotika. Běžně s antibiotiky vždy užívám probiotika, abych zabránila kvasinkové infekci, na kterou trpím. S těmito probiotiky se mi to však nepodařilo. Nezaznamenala jsem ani správné upravení funkce střev a zažívání. Pokud má tento produkt nějaký účinek, tak velice malý v porovnání s produkty od konkurence.

13. Moc se mi líbilo balení - malá krabička, žádné velké blistry, vešlo se bez problémů do kabelky a měla jsem tak SYMBIOSYS Alflorex vždy pro ruce. Velmi mě zaujalo že přípravek není nutné brát v konkrétní fázi dne, ani ho vázat na jídlo (např. jen po jídle nebo naopak před jídlem) - toto mě na podobných přípravcích vždy odrazuje, protože se třeba ráno bezmyšlenkovitě najím a pak už si třeba tento doplněk vzít nemohu. Co se týče působení na zažívání, cítila jsem lehkou úlevu ve chvílích, kdy jsem byla v klidu - bolesti břicha, pocit plnosti a nadýmání se výrazně zlepšily. Pokud jde o chvíle, kdy bylo třeba někam vyrazit, a byla jsem tím pádem více ve stresu, problémy neodezněly úplně, tyto problémy jsou ale spíše psychického rázu a přípravek jen zmírnil fyzické projevy, ani jsem si od něj neslibovala úplné vyléčení, navíc může mít určitě další pozitivní účinky až při dlouhodobějším užívání. Za mě tedy spokojenost, pokud beru přípravek jako doplňkový :)

14. SYMBIOSYS Alflorex má rozhodně pěkný design. Krabička je v příjemné velikosti, dobře se otvírá. Tabletky se polykají bez potíží. Nicméně mě přípravek nepomohl. Potíže přetrvávají dále, a dokonce se mi objevila zácpa na níž jsem nikdy netrpěla a tím se mi významně zhoršilo onemocnění hemeroidům, které jsem léta měla v klidovém režimu. Nicméně musím napsat, že testování jsem se zúčastnila s tím, že trpím na řídkou stolici a přijdu si jako průtokoměr. Jak se najím, tak za nedlouho již musím na stolici. V tomto mě přípravek nezklamal. Jen mám nyní potíže opačné. Spíše se budu muset přemoci a opravdu své potíže sdělit lékaři i s tím, že jsem měla možnost vyzkoušet SYMBIOSYS Alflorex a popsat, jak na mě působil. Toto testování beru jako odrazový můstek pro můj boj s nepříjemnostmi, které mě provázejí životem.

15. Jsem maximálně spokojená, efekt jsem viděla již cca po týdnu a mé obtíže se zažíváním se tak velice rychle upravily.

16. Produkt SYMBIOSYS Alflorex mi vyhovoval, viděla jsem zlepšení.

17. Před testováním produktu SYMBIOSYS Alflorex ® jsem mívala často zácpu, měla jsem problémy s nadýmáním, bolestí břicha, střev, pálila mě žáha a tím bylo spojeno špatná nálada, spánek, trávení. Po týdnu pravidelného užívání, vždy nalačno ráno, půl hodiny před jídlem, jsem začala pravidelně chodit na wc, po měsíci musím konstatovat, že chodím i 2x denně, lépe spím, nebolí mě už tolik břicho a nadýmání už mívám jen sporadicky. Díky produktu mám i lepší náladu, líp se mi cvičí, běhá, chodí na procházky. Složení produktu mě příjemně překvapilo, neobsahuje lepek, tobolka je malá a účinná, dobře se zapíjí, datum spotřeby byl až do roku 7/2022 a stačí si dát jednu denně (kdykoli během dne). Balení se mi líbí, tuba s českým návodem je ještě v krabičce a za sebe můžu říct, že jsem s výrobkem byla moc spokojená a ráda si ho půjdu do lékárny koupit. Všem ženám, ale i mužům produkt doporučuji, pokud máte problémy s vyprazdňováním, nadýmáním, bolestmi břicha a střev.

18. Hned při obdržení balíčku mě zaujalo balení - pikslička je pěkně malá, nenápadná, nosila jsem ji v kabelce a užívala v práci. Nevýhoda pro mě byla zavírání, protože mám potíže s bolestmi rukou. Víc by mi vyhovovalo šroubovací zavírání. Užívání je snadné, je fajn, že nezáleží na čase ani na jídle, lze brát kdykoli během dne. První dva dny jsem byla na toaletě častěji než jindy - pro mě, trpící zácpami, skvělá věc. Pak se vše upravilo, na toaletu chodím pravidelně, nenadýmám se a cítím se fajn. Doporučuji.

19. Moje problémy se zažíváním se částečně upravily - spokojenost je tak 70%. Doporučuji a určitě si zase kapsle koupím.

20. Vzhledem k tomu, že přítel mé matky má dlouhodobé problémy se zažíváním, rozhodla jsem se, že přípravek vyzkouším na něm, aby se opravdu ukázaly účinky. Jeho problém spočíval v tom, že do cca 30 minut po jídle (především oběd a večeře), ať už se jednalo o mastné jídlo či dietní pokrm, dostal průjem. Bylo jasné, že má problém se střevy, ale na vyšetření jít nechtěl. Tak tedy, ač nerad, začal užívat SYMBIOSYS Alflorex. Již po dvou dnech se mu zažívání upravilo (a to tomu vůbec nedával žádné naděje, spíše doplněk stravy začal užívat proto, aby to nemusel neustále doma poslouchat). Po dobu užívání neměl ani jednou průjem, necítil se tak plný a neměl křeče v břiše. Takže z mé strany doporučuji vyzkoušet. Teď jen čekat, zda i po vysazení užívání doplňku stravy bude jeho střevní mikroflóra „v pohodě“ nebo se vše vrátí do „starých kolejí.“

21. Nejdříve bych vám vážená redakce chtěla moc poděkovat za možnost vyzkoušet tento produkt. Během měsíce užívání jsem pozorovala značné zmírnění symptomů IBS, zejména nadýmání a bolest břicha. Po měsíční kúře cítím velkou úpravu zažívání. Vřele tento produkt doporučuji. A ještě jednou velké díky.

22. Byla jsem zcela spokojená

23. K testovaní přípravku jsem přistupovala s nadějí, ale zároveň i trochu skepticky, protože jsem již vyzkoušela mnoho slibných přípravků, které většinou neměly žádný efekt. U přípravku SYMBIOSYS Alflorex je pro mě vyhovující už samotné balení, které je pevné a kompaktní, a tak ho lze pohodlně nosit i v té nejmenší kabelce. Velkou výhodou pro mě je skutečnost, že se kapsle mohou užívat v kteroukoli dobu, bez závislosti na jídle, nemusí se uchovávat v lednici, a právě díky tomu jsem nezapomínala přípravek užívat každý den. Po začátku užívání jsem asi po 3 dnech začala cítit břišní diskomfort, zvýšené nadýmání a lehký průjem. Po dalších asi 3 dnech se ale stav upravil, a naopak mi začalo být lépe, postupně mě břicho bolelo méně než dříve a cítila jsem se lehčí. V průběhu testování se snížilo nadýmání a nejvíce jsem pocítila změnu ve vyprazdňování. Zatímco dříve mě neustále trápilo střídání zácpy a průjmu, tak nyní mohu říci, že se situace hodně zlepšila. Stolice je pravidelnější, zácpou netrpím nyní prakticky vůbec, a i průjmy téměř ustaly. Vzhledem k tomu, ze mě potíže trápí dlouhou dobu, tak jsem ani nečekala jsem, že by zázračně zmizely za jediný měsíc. Situace je ale mnohem lepší, a tak jsem se rozhodla zakoupit přípravek na další měsíc. Každopádně již teď mohu říci, že mě přípravek příjemně překvapil a s čistým svědomím mohu SYMBIOSYS Alflorex doporučit.

24. S produktem jsem byla velmi spokojena a rozhodně bych ho doporučila! Obrovskou výhodu oproti jiným výrobkům vidím ve velikosti kapslí, nebyl sebemenší problém s užíváním....a ty malé kapsle jsou takové roztomilé. SYMBIOSYS Alflorex jsem brala každý den hned po snídani. Po prvním týdnu užívání jsem začala pociťovat první změny. Zmírnily se mi problémy s nadýmáním a stolice začala být pravidelná. Během následujících týdnů mi nadýmání zmizelo úplně a značně se mi zmírnily bolesti břicha a křeče ve stresových situacích.

25. Díky užívání výrobku nemám nafouklé břicho, netrpím už tak moc křečemi a nadýmáním. Docela výrazně se mi upravilo zažívání. Co se týče vzhledu výrobku, za mě pěkné, člověk nepřehlédne ;-)

26. Vzhled balení je vkusné a svěží. Složení tobolky je unikátní. Náročnému klientovi bych tento výrobek určitě doporučila, protože je to nejkvalitnější, co tu existuje, ale také tomu odpovídá vyšší cena. Určitě stejnou službu poslouží probiotikum levnější. Užívání probiotika bylo bez problémů a cítila jsem se výborně. Nevím, zda je to pocit, ale nejsem tak nafouklá a nepřibrala jsem na váze. Momentálně nemám žádný zažívací problém a jsem zdravá.

Děkujeme testerkám za jejich recenze a měsíční testování. Máme radost, že až na tři testerky jsou s produktem všechny ostatní spokojené.
608181a82489cobrazek.png

Naše články:

Reklama