syoss

Všichni občas míváme den, kdy nám účes ani za nic nedrží. Ráno se vzbudíme a neposlušné pramínky nám trčí všemi směry. Jindy jsou zase zcela nezkrotné a nedají se učesat. Tyto problémy vám pomůžou vyřešit novinky od značky Syoss. Jde o pečující řadu Syoss Smooth Relax a řadu Syoss Fix & Smooth pro perfektní vlasový styling. Syoss Smooth řady nabízí stylingové přípravky s vysoce účinnou recepturou, které pečují o namáhané a suché vlasy, uhlazují je, a zároveň je zafixují.

Jaké jsou tyto novinky?

syoss

Péče Syoss Smooth Relax:

  • Syoss šampon Smooth Relax
  • Syoss balzám Smooth Relax
  • Syoss maska Smooth Relax - vlasy intenzivně ošetří během jediné minuty.

Styling Syoss Fix & Smooth:

  • Syoss šampon Fix & Smooth
  • Syoss pěnové tužidlo Fix & Smooth
  • Syoss Fix & Smooth lotion, zaručuje pevný a bohatý účes jako z kadeřnického salonu.

Novinky jsme získali do redakce a vyzkoušeli jsme je. Jaké jsou naše zkušenosti?

Míša Kudláčková:
Tahle řada, co jsem dostala k vyzkoušení, voní přímo přepychově. Jak se šamponem, tak i s kondicionérem jsem nadmíru spokojená. Používám Syoss barvy a předtím jsem používala šampon. Nemám ke kvalitě nic, co bych vytkla.

Dana Svobodová:
Vlasové přípravky Syoss jsem už vyzkoušela. První dojem? Krásná vůně, pěkný design obalu. Druhý dojem? Měla jsem pocit, že vlasy umyté šamponem jsou jako znovuzrozené. Hladké, „sypké“ a krásně se lesknou. Dokonce jsem měla pocit, jako by se zvýraznila barva.
Skoro nebylo potřeba použít balzám, protože se i hezky rozčesávaly. Ale protože jsem ho měla k dispozici, neváhala jsem a ošetřila si vlasy i balzámem. Normálně si je žehlím, ale po balzámu to šlo mnohem snáze, protože nebyly krepaté jako obvykle a vypadaly opravdu jako od kadeřníka.
Laky vůbec nepoužívám, ale i tady jsem udělala výjimku. Už jenom kvůli té vůni. A možná to zabránilo i jejich poletování, což se po jiných šamponech stává dost často.
Takže spokojenost se vším všudy a můžu jen doporučit.

Klára Křížová:
Novinky Syoss nádherně voní, už to je důvod se na ně vždycky těšit. Jejich funkčnost je perfektní, vlasy jsou hebké a vyživené. Po dlouhé době jsem sáhla po stylingových přípravcích, které skoro nepoužívám. Lak je super, fixuje tak akorát a také krásně voní. Jsem ráda, že propagujeme přípravky, které opravdu můžeme doporučit.

Zuzana Sommerová:
Hlavu si myji 2x týdně, ale namáčím a upravuji denně. Množství přípravků, které jsem používala a vyzkoušela, je značné, takže myslím, že mohu hodnotit... Z přípravků Syoss jsem použila šampon, kondicionér, tužidlo i lak na vlasy. Nejvíc mě oslovil lak na vlasy, protože nelepí, vlasy po něm netěžknou a opravdu hezky voní, což nebývá u laků na vlasy obvyklé. Také ostatní přípravky mají velice příjemnou vůni a podle mého patří určitě k tomu nejkvalitnějšímu, co je na českém trhu k dostání.

Věra Forejtová:
Na testování jsem dostala novou řadu Syos. Asi nejvíce mě nadchl lak na vlasy. Nejenže má příjemnou vůni, ale na mé rovné, jemné a zplihlé vlasy je dokonalý. Vlasy neslepí, ale také nezatěžká. Účes je vzdušný, drží fazonu, ale nemáte na hlavě helmu. Účes drží a vypadá přirozeně. Jsem s ním velice spokojena. To samé platí o tužidle. Pěkně vlasy dostane od hlavy, nejsou tolik zplihlé a vlasy se tolik nemastí - spokojenost. :)
Šampion Syoss a kondicionér mi také vyhovoval. Vlasy jsem v pohodě rozčesala, což je při kvalitě vlasů, kterou mám, asi to nejpodstatnější. Vlasy mají příjemnou nevtíravou vůni. Nejvíce se tento šampon zamlouval mému dítěti - mám syna 13 let a myje si hlavu každý den, je v pubertě a vlasy se mu neuvěřitelně mastí. Po tomto šamponu i druhý den vlasy nepůsobí tak mastným dojmem. :) A jak to dopadlo? Tímto šamponem už si hlavu neumyji, protože můj synek si Syoss zabavil jen pro své potřeby. :)

Klára Milošová
Syoss šampon i kondicionér mi voní příjemně, je to taková typická „šamponová“ vůně, nevtíravá. Vlasy po umytí byly hezky lesklé a připadaly mi jakoby silnější - rozhodně budily dojem většího objemu než obvykle.
Značku Syoss znám z reklamy, ale používám už léta „na střídačku" buď Gliss Kur anebo L´Oreal, takže jsem si nic z této řady sama nekoupila... teď po vyzkoušení ale asi sáhnu minimálně po tom šamponu, protože objemu není nikdy dost. :)

Reklama