Hezký den,
trapasy, a hlavně ty s oblečením, patří jistě mezi ty nejsměšnější. To platí i o tom, který chci popsat.
Stal se před lety našemu kolegovi v práci. Byl to bodrý padesátník, kterému se líbila mladá děvčata, a on si myslel, že i on je pro ně neodolatelný. Jednou ho jeho žena poslala se dvěma taškami na nákup. Natáhl si starší rifle a šel. Při cestě nazpět musel přes jednu dosti rušnou křižovatku. Proti němu přicházela mladá pohledná dívčina. On, aby ukázal, že ještě nepatří do starého železa, zatáhl mohutně břicho a malér byl na spadnutí.
 
Uprostřed oné křižovatky mu sjely rifle ke kolenům. Když ho dívčina míjela, šibalsky se usmívala. To však ještě nebylo všechno. Semafory znovu rozproudily provoz a on stál s dvěma taškami uprostřed. Zpanikařil natolik, že nevěděl, zda položit tašky a natáhnout si kalhoty, nebo doskákat na protější chodník.(dobré)
 
Avšak ani to nebylo na mrtvici. Jak to kolem něho jezdilo čím dál víc, šlápl jeden řidič na brzdu, kousek od něho zpomalil a otevřel okénko. Nato kolega uslyšel: "Hele, zkus to na E55. Možná tam budeš jednička!" Pocit trapasu z kolegy spadl a chechtal se až domů. Důkazem toho, že se uměl smát i své ješitnosti, je i tento trapas, který nám druhý den vesele vyprávěl.
 
Januše
 

Milá Januše, článek jsme rádi vydali a přejeme vám krásný den.

redakce@zena-in.cz

Napište i vy, co zajímavého se vám stalo.  Nejlepší z vás odměníme.

Reklama