Venkovní teploty se pohybují spíše pod nulou než nad ní a vy již netrpělivě upínáte svůj zrak ke kalendáři a umazáváte každý den, který vás dělí od příjemných posezení spojených s venkovním grilováním? Již nemusíte čekat. Společnost Philips rozšiřuje řadu produktů Avance Collection a představuje nový stolní gril HD6360. Jeho součástí je jedinečný zvýrazňovač vůně a chuti, díky kterému grilovaný pokrm získá vůni a přírodní příchuť nejen kouře ze dřevin, ale také koření, bylinek nebo vína a přináší tak k vám domů podobné chuťové zážitky jako venkovní grilování. Velmi praktické je i skleněné víko, které v případě, kdy zvýrazňovač naplníte vodou, přináší možnost grilování horkou párou, kdy grilovaný pokrm dosáhne křehčí konzistence. Nedílnou součástí každého balení je navíc brožura s více než 30 chutnými, inspirativními recepty a s odbornými radami.

grill

Široká škála použití bez tuku a kouře

Nový stolní gril Philips Avance Collection HD6360 s příkonem 2 000 W je vybaven grilovací deskou s různými povrchy - zhruba na dvou třetinách tak můžete na vlnitém povrchu grilovat, zbývající rovná plocha je ideální pro smažení. Tato kombinace umožňuje bez problémů připravovat různé druhy jídla najednou. Navíc nakloněné tělo grilu odvádí přebytečný tuk do integrované nádoby, čímž nedochází k jejich spálení a snižuje se tak vznik zápachu a kouře.

Nastavitelná teplota pro individuální požadavky

grillPhilips HD6360 je vybaven nastavitelným termostatem s širokým teplotním rozsahem 70 – 230 °C, který jednoduše umožňuje zvolit ideální teplotu podle vašich požadavků na grilování. Zapomeňte tak na zuhelnatělé kousky.

Zvýrazňovač vůně a chuti

Součástí nového stolního grilu Avance Collection HD6360 je zvýrazňovač vůně a chuti. Díky němu grilovaný pokrm může získat vůni a přírodní příchuť kouře ze dřevin, stejně jako koření, bylinek nebo vína. Přináší tak k vám domů stejné chuťové zážitky jako venkovní grilování.

Pohodlné a bezpečné používání

Během používání jistě oceníte fakt, že odnímatelnou grilovací desku lze mýt v myčce nádobí. Pro větší bezpečnost je nový stolní gril Philips vybaven automatickým vypínačem a tepelně izolovanou rukojetí.

Nový stolní gril Philips Avance Collection HD6360 je možné od února 2013 zakoupit ve specializovaných prodejnách s elektrospotřebiči. Jeho orientační maloobchodní cena je 3 199 Kč.

Více inspirace najdete na stránkách www.philips.cz

Reklama