64f6f3fa71d2eblobid0.png

Pravidelné čtení na rozdíl od brouzdání po internetu dopomáhá zvyšovat kreativitu, prodlužovat pozornost, zvětšovat slovní zásobu či budovat logické myšlení. Prostřednictvím digitálních platforem a technologií, jako je Huawei AppGallery, máte dnes snadný přístup k různým knižním titulům. Používání elektronických knih představuje odlehčenou a pohodlnou alternativu, která umožňuje ponořit se do rozmanitých sfér literatury kdykoliv a kdekoliv. Podívejte se, jaké knižní aplikace si můžete jednoduše stáhnout z AppGallery přímo do svého chytrého telefonu.   

BookBeat: Čtení a neomezený poslech audioknih
 
Pro čtenáře věčně v pohybu mohou být audioknihy během podzimních dnů tou nejvhodnější alternativou. Při procházkách venku v přírodě nebo jen při lenošení doma na gauči uspokojí audioknihy všechny vaše čtenářské potřeby. Díky BookBeatu máte přístup k 800 tisícům titulů v rámci e-knih a audioknih, s rozmanitými žánry, do kterých se můžete ponořit. Čtení a poslech knih je možný i off-line, bez připojení k internetu. Můžete si také vytvořit až 5 profilů a ten svůj sdílet s celou rodinou.
 
Wattpad: Platforma pro čtenáře a autory
 
Filmy, knihy a seriály k podzimu zkrátka neodmyslitelně patří. Možná už jste slyšeli o filmu The Kissing Booth na Netflixu, o seriálu Lehké jako pírko na HULU nebo o knižní sérii After od Anny Todd. Na streamovacích platformách dosáhly široké popularity. Málokdo ale ví, že mají společné to, že byly nejprve publikovány na Wattpadu. Tato průlomová webová platforma demokratizovala publikování jako žádná jiná. To, co bylo zprvu úzce spjatou komunitou čtenářů a spisovatelů, se nyní proměnilo v kolébku pro začínající spisovatele. Prostřednictvím platformy mohou čtenáři najít podobně smýšlející přátele a tím čtení proměnit ve společenskou aktivitu.
 
Legimi: Virtuální knihy v textových a audio formátech
 
Legimi je aplikace pro čtení, která nabízí elektronické knihy, audioknihy i synchrobooky (hybridní formát elektronické knihy a audioknihy). Uživatelé Legimi si mohou v aplikaci vytvářet svou vlastní knihovnu, která může být plná krimi, fantasy, literatury faktu, románů, knih pro děti a mládež, průvodců či jazykových příruček. Aplikace je vybavena chytrými funkcemi, které využívají pokročilé statistiky a sledují kolik jste toho přečetli a poslouchali, čímž lépe porozumíte svému stylu čtení. Pro co nejpohodlnější čtení si v aplikaci Legimi můžete nastavit styl a velikost písma či můžete přepínat mezi denním a nočním režimem.
 
SQUID: Pro čtenáře, kteří chtějí zůstat v obraze
 
Squid je skvělou volbou pro všechny čtenáře, kteří vyhledávají nejnovější zpravodajství či trendy z časopisů. Můžete si zde navrhnout svůj vlastní zpravodajský kanál, čímž vytěsníte obsah, o který nebudete jevit zájem. Squid také umožňuje přihlášení se k odběru oblíbených zpravodajských zdrojů z různých kategorií a zemí. S více než 100 různými zpravodajskými kategoriemi, jako je sport, móda či technologie, budete se Squid vždy v obraze. Squid je také agregátorem zpráv pro služby Huawei Browser, Petal Browser a Huawei Assistant, kde mají uživatelé přístup k aktualizovanému obsahu.
 
Jste připraveni vytvořit si svou osobní knihovnu a pokořit tento podzim rekord přečtených knih? Nebo chcete jen zlepšit svou slovní zásobu a porozumění textu? Všechny aplikace jsou k dispozici ke stažení v Huawei AppGalery. Uživatelé, kteří nejsou vlastníci Huawei zařízení, si mohou Huawei AppGalery stáhnout na jiných zařízeních se systémem Android a využívat stejných výhod jako uživatelé Huawei.

Aktuální informace ze světa Huawei Consumer BG naleznete denně aktualizované na: consumer.huawei.com
64f6f3cdcdd4cobrazek.png

Reklama