Značka Physicians Formula si zakládá na kvalitě a na tom, aby mohli produkty používat i lidé s citlivou pletí či očima. Vznikla ve spolupráci s lékaři a jejím zakladatelem je alergolog Frank Crandall, který kosmetiku vytvořil v roce 1937 pro svou ženu trpící lupusem.

Nabídka, která čítá pěknou řádku produktů, se stále rozšiřuje. Mezi novinkami je například řasenka Rosé All Day. Ta upoutá nejen svým příjemným jarním designem, ale i vlastnostmi. Je veganská a díky unikátnímu složení nedráždí ani citlivé oči. Obsahuje totiž zklidňující vodu z růží, vyživující kakadu švestku a goji, bobule bohaté na antioxidanty. Kromě toho, že řasy vyživuje a pečuje o ně, umí vykouzlit extrémní objem a délku. A vytvořit tedy dramatický pohled kočičích očí. Složení zabraňuje tvorbě žmolků a kartáček s dvojitou spirálou zajistí, že se řasy nebudou lepit jedna na druhou, ale budou rovnoměrně rozdělené.

6229bdd4310f6rase.jpg

Dalším produktem, který určitě stojí za zmínku, je kombinace korektoru a make-upu v jednom Butter Believe It!. Výrobek spolehlivě zakryje veškeré nedokonalosti, ale nevytvoří na obličeji nevzhlednou masku. Složení je plné látek bohatých na živiny, takže pleti se dostane extra dávka výživy. Jde například o másla Murumuru, Cupuaçu nebo Tucuma z Amazonie. Korektor s make-upem je opět veganský, vhodný i pro citlivou pleť. Vydrží až 24 hodin, má lehkou a krémovou texturu, která se snadno nanáší prsty nebo štětečkem. Kromě sjednocení odstínu pleti také rozjasňuje a hydratuje a disponuje praktickým aplikátorem. Na výběr je z pěti odstínů.

make-up.jpg

Hypoalergenní značka Physicians Formula je dostupná k zakoupení exkluzivně ve vybraných lékárnách Dr. Max a na e-shopu.