Včera jsme si povídali o katastrofách, které nám mohou na naší vizáži způsobit všelijaké krémy a "osvědčené masky". Ještě nám zůstalo v mailu pár zajímavých příspěvků, tak si hezky počtěte.

 

***

 

Příběhů s opuchlým a zrudlým obličejem mám spoustu, jelikož jsem alergik, a to ne jen tak ledajaký… Jsem alergická na krémy na obličej, oční tekuté linky, oční stíny, řasenky, všelijaká mazadla a zkrášlovadla, tekuté pudry, také na tělová mléka a krémy… no je toho mnoho a mnoho, na všechno si ani nevzpomenu :)

 

Samozřejmě VÍM, že mi tato matladla nesvědčí, a tudíž bych je NEMĚLA používat, ale co si budeme povídat, jsme ženy a chceme být krásné :) Takže se občas nechám zlákat nějakou bezva super novinkou, která zaručeně dodá mojí pleti vše, co potřebuje, a ta bude nádherně hebká. Ha ha ha :) Většinou tak max. do hodiny se projeví onen zázrak. Opuchám přes noc, když se máznu nočním krémem, přes den mi „jen“ naskakují velmi „vzhledné“ fleky. Vypadám potom buď tak, jako že jsem dvě hodiny běhala po Stromovce a jsem uřícená, nebo že jsem dostala pár facek, a do třetice že jsem alespoň hodinu brečela. No prostě ksichtík k popukání.

 

Vždy po takovémto extempore onen blahodárný krém někomu věnuji (hlavně xpixii, přece jen tím, že se mnou sedí v kanclu, je nejvíc po ruce) a vrátím se k osvědčenému tělovému a pleťovému mléku z lékárny, po kterém mi zaručeně nic ošklivého na obličeji nevyraší :)

 

Další skvělou věcí je, že když si řasy zkrášlím maskárem, po chvíli mi začnou otékat víčka… Vlastně jsem dosud ani nezjistila, proč se to děje. Nosím kontaktní čočky, takže si kupuji řasenky, které jsou oftalmologicky testované a vhodné pro lidi s čočkami, tudíž tady by problém být neměl. Jestli někoho něco napadne, proč se to děje, neváhejte a napište mi :)

 

Zdraví Vás benynka, která už od pondělí začne chodit na výcvik jízdy na koni :)