Kruhy pod očima

shutterstock-405135967.jpg
Trápí vás po ránu tmavé kruhy pod očima? Pryč s nimi! Na ně, případně na oční otoky, skvěle fungují vlažné sáčky zeleného čaje. Na pár minut se položte a odložte je na vaše víčka. Funguje to perfektně!

Pro zářivý lesk

shutterstock-700030477.jpg
Tuto vychytávku jistě znáte, ale opakování je matka moudrosti, že? Pro krásný lesk vaší hřívy si je oplachujte zředěným jablečným octem s vodou.

Domácí mani a pedi

shutterstock-613793774.jpg
Chcete-li mít krásné a vyživené ruce a nohy, dopřejte si alespoň jednou týdně vodní lázeň s olivovým olejem, kam si odložíte ruce nebo nohy. A když si k tomu pustíte svůj oblíbený seriál, pohodový večer je hned na světě!

Na spálenou kůži

shutterstock-528721780.jpg
S tímto problémem se asi během léta setkáte. A tak, pokud si domů z pláže odnesete spálenou kůži, aplikujte na ni obklad z bílého octa. Úleva přijde velmi brzy.

Pro zářivou pleť

shutterstock-371850937.jpg
Pleťových masek je nespočet, ale co takhle si jednu speciální vyrobit doma? Po ní budete mít dokonale prozářenou pleť! Stačí vám, když smícháte šťávu z půlky citronu se lžičkou medu, směs rozmícháte, aplikujete na pleť a necháte 20 minut působit. Poté smyjte vlažnou vodou. Dokonalé.

Pro svěží dech

shutterstock-551358379.jpg
Věděly jste, že můžete vyměnit ústní vodu za jednu parádní vychytávku, s níž přišli ajurvédští léčitelé? Vyplachujte si pravidelně ústa sezamovým olejem a zajistíte si tak svěží dech a čisté mezizubní prostory.

Uložit

Reklama