Kruhy pod očima


Trápí vás po ránu tmavé kruhy pod očima? Pryč s nimi! Na ně, případně na oční otoky, skvěle fungují vlažné sáčky zeleného čaje. Na pár minut se položte a odložte je na vaše víčka. Funguje to perfektně!

Pro zářivý lesk


Tuto vychytávku jistě znáte, ale opakování je matka moudrosti, že? Pro krásný lesk vaší hřívy si je oplachujte zředěným jablečným octem s vodou.

Domácí mani a pedi


Chcete-li mít krásné a vyživené ruce a nohy, dopřejte si alespoň jednou týdně vodní lázeň s olivovým olejem, kam si odložíte ruce nebo nohy. A když si k tomu pustíte svůj oblíbený seriál, pohodový večer je hned na světě!

Na spálenou kůži


S tímto problémem se asi během léta setkáte. A tak, pokud si domů z pláže odnesete spálenou kůži, aplikujte na ni obklad z bílého octa. Úleva přijde velmi brzy.

Pro zářivou pleť


Pleťových masek je nespočet, ale co takhle si jednu speciální vyrobit doma? Po ní budete mít dokonale prozářenou pleť! Stačí vám, když smícháte šťávu z půlky citronu se lžičkou medu, směs rozmícháte, aplikujete na pleť a necháte 20 minut působit. Poté smyjte vlažnou vodou. Dokonalé.

Pro svěží dech


Věděly jste, že můžete vyměnit ústní vodu za jednu parádní vychytávku, s níž přišli ajurvédští léčitelé? Vyplachujte si pravidelně ústa sezamovým olejem a zajistíte si tak svěží dech a čisté mezizubní prostory.

Uložit

Reklama