píše čtenářka s nickem Iva K. Vosk byl pro ni moc bolestivý, ze stejného důvodu by“ nešla do epilátoru“, dobrou zkušenost má s depilačním krémem. Ale nejlépe se jí stejně osvědčily žiletky

Krásný den Ž - ínky. S holením mám zkušenosti asi jako každá z nás. Pro mě je to nutnost. Dělám to z hygienických i estetidkých důvodů. Musím si najít hodinku, kdy všichni spí, a já se můžu věnovat jen sama sobě. Většinou ten svůj rituál s holením započnu naplněním vany teplou vodou a relaxuji při knížce. Když už mě čtení přestane bavit a voda se mi už zdá vlažná, vezmu své holítko a začnu. Je to nekonečná práce, která mě vůbec nebaví. Kolikrát se i pořežu. Ale stojí to za to. Před proměnou jsem zarostlá a ráno při probuzení hladká jako dětský zadeček. Prostě ta práce stojí za ten pocit. Vždy se potom namažu a rozmazlím nějakým voňavým krémem. Jinak by mě začalo svědit celé tělo.

Zkoušela jsem různé techniky holení, ale vždy jsem se zase vrátila k holítkům na jedno max dvě použití. Koupila jsem si vosk a pásky, ale zjistila jsem, že je to dost bolestivá metoda. Nevím, jak se někdo může takhle trápit. Četla jsem i o nějaké cukrové pastě, ale to je na mě zase dost drahá záležitost. A epilátor jsem nezkoušela ze stejného důvodu. Taky se bojím té bolesti. Přece jenom chloupky neuřízne, ale vytrhne. A to teda pěkně děkuji, to bude zase stejné jak s tím voskem. Občas se rozmazlím a koupím si depilační krém. To je taky skvělá metoda. Ale i když se to nezná, při mé výšce mám velkou spotřebu. Takže ho používám jen na určité partie. Určitě tušíte :-)

Na ulici s neoholenýma nohama teda nejdu. Měla bych dost divný pocit. Prostě, když nejsem dohladka oholená, vezmu si kalhoty a je vymalováno. Do šatů nebo sukně by mě nikdo nedostal. Všechno je to o vnitřním klidu a pocitu. Abych byla se sebou spokojená, musím se o sebe starat. Přece jen mi není sto, abych chodila zarostlá a bylo mi to jedno.

No nic, jdu se do vany......koupat

Iva K.

Tento příspěvek jste zřejmě psala v noci, takže dnes máte nožky hladké jako samet a mohla jste vyrazit v sukni

Jak jste na tom s holením vy, milé ženy-in?

redakce@zena-in.cz

Reklama