1. Příhoda sice zdánlivě veselá, ale jak pro koho. V restauraci v době obědů z WC vyšel pán a jaksi si zapomněl svůj nástroj zastrčit do kalhot. Prošel tak podle všech stolů, okolo ječících ženských, až k výčepu, kde ho teprve číšník upozornil. Pán to byl hodně starý a belhal se o holi.

Moje otázka zní: Proč ty dámy tak kvičely? Že by se obávaly znásilnění tím dědečkem a k tomu v době podávání obědů? Já jsem silně roztržitý již odmlada, začínám se obávat, že k stáru budu také po hospodách lekat něžné pohlaví...

2.  Příhoda neveselá, ale s tématem souvisí a mě by zajímaly názory čtenářek. Když jsem byl asi 30letý učitel na střední škole, objevila se po reparátech ve třídě nová slečna, známá to firma. V minisukních a v  první lavici s roztaženýma nohama, které sahaly až ke stupínku. A bez  kalhotek. Usoudil jsem, že se nejedná o recesi, ale o provokaci. Nijak jsem to nekomentoval, hned šla k tabuli. Klasifikace  5, spravedlivá  5.

Příště jsem to musel ještě jednou zopakovat. Než jí to došlo či přestalo bavit. Jedna z mých kolegyň mi pak řekla, že to ode mne nebylo pedagogicky správné. Ale poradit mi s tou situací neuměla.

A co Vy? Uvítal bych zejména nápady studentek a učitelek.

Libor


No, já bych řekla, že vás studentka chtěla sbalit. Sama si vzpomínám, jak se mi na střední točila hlava z jednoho profesora. Ovšem sukně jsem nenosila, takže odpadla možnost sbalit ho na absenci kalhotek. Ale vždy jsem tak roztomile zčervenala v jeho přítomnosti, že to snad ani nebylo potřeba. Nejhorší to bylo u maturity. :)))

A co se týče roztržitého staříka a jekotu dam - možná byl ten pohled tak hrozný, že prostě ten výkřik děsu ve svém hrdle neudržely. V jeho letech už to asi nebyl zrovna pohled pro bohy. ;)

A co vy ženy-in? Taky byste ječely, kdyby kolem vás prokulhal stařík s jednookým hadem venku? A co říkáte na odvážnou studentku? Jaké jsou vaše příhody s prádlem nebo bez? Napište mi o nich na mail redakce@zena-in.cz a můžete vyhrát knihu „Fotografujeme akty" od Anny Henly z nakladatelství Computer Press, a. s.

Reklama