Nová řada Earth Spa od Marks & Spencer dopřává pokožce jen tu nejlepší péči. Mléčná koupel Earth Spa a její zklidňující účinky působí blahodárně zvláště v jarním období, kdy je pleť vystavena proměnlivému počasí. Pro ty, kteří neholdují koupelím, je tu Earth Spa sprchový balzám s obsahem vonných esencí tropických květin a Earth Spa tělový peeling. Ten dodá pokožce potřebnou energii a zbaví ji odumřelých buněk. Tělový olej Earth Spa dopřeje pleti nezbytnou výživu a zanechá na ní delikátní vůni mandlového a marulového oleje. Marulový olej je přitom jedním z nejvýživnějších olejů, a to až z dalekého afrického kontinentu. Pro podrážděnou pokožku je zde Earth Spa tělový krém, který obsahuje máslo illipe a mowrah a také med pro regeneraci. Máslo illipe je vyrobeno z extraktu ořechu stromu Shorea Stenoptera z jihovýchodní Asie, které je svými vlastnostmi velmi podobné kakaovému máslu. Naopak máslo mowrah má původ v Indii a snadno se vstřebává při kontaktu s pokožkou.

 

 

DOPŘEJ SI OSVĚŽUJÍCÍ KOUPEL S GRAPEFRUITEM

Pro milovníky svěžích vůní je zde přírodní řada Grapefruit Natural. Grapefruity mají obecně velmi příznivé účinky na lidský organismus, a to díky vysokému obsahu draslíku, vitamínů C a B1. Lehká svěží řada s vůní plnou energie obsahuje sprchový gel, krémovou pěnu do koupele, tělové mléko i tekuté mýdlo. Vše za velmi příznivou cenu.

 

 

PŘÍPRAVKY NETESTUJEME NA ZVÍŘATECH

Žádný z kosmetických přípravků není testován na zvířatech od ledna 2006. Jsou zkoušeny alternativními metodami. To dokládá i certifikát Human Cosmetics Standard (HCS), udělovaný Britskou unií za zrušení pokusů na zvířatech (BUAV). Tento certifikát zaručuje, že žádné kosmetické výrobky ani jednotlivé ingredience nejsou testovány na zvířatech. Aktuálně se to týká více než 1000 Marks & Spencer kosmetických produktů včetně toaletních výrobků.

 

FAIRTRADE BAVLNĚNÉ TAMPÓNKY JSOU I PRO CITLIVOU PLEŤ

Vysoce kvalitní Fairtrade bavlněné a vatové tampónky spolu s vatovými tyčinkami a kosmetikou Marks & Spencer jsou vhodnou volbou i pro alergiky. Vzhledem k tomu, že kosmetické přípravky obsahují přírodní přísady pocházející z rostlinných či minerálních zdrojů, lze je použít i na velmi citlivou pokožku.

 Nové tampónky z přirozeně vypěstované bavlny vynikají svou jedinečnou kvalitou a šetrností i k té nejcitlivější pleti. Zaručují nejen důkladné ošetření, ale i dobrý pocit z jejich nákupu, který pramení z Fair Trade obchodu. Odběrem Fair Trade bavlny Marks & Spencer pomáhá 10 000 malých farmářů a jejich komunit v Burkina Faso, Senegalu, Kamerunu, Mali a Indii, a tímto jim zajistí férové životní podmínky, a to přísun pitné vody pro místní školu, zdravotní pojištění pro farmáře a zdravotnickou osvětu pro děti. Všechny produkty jsou k dostání za jednotnou cenu 49 Kč. 

 

Kde se dozvíte více

www.marks-and-spencer.cz

www.marksandspencer.com