Kůže je největším orgánem lidského těla, který si rozhodně zaslouží vaši pozornost. Především v době, kdy je pokožka dlouhodobě vystavena letnímu slunci a UV záření, je třeba ji ochraňovat, zklidňovat a stále hydratovat. G&H Sada zklidňující péče přináší komplexní řešení pro ochranu celého těla.

amway

Základem péče je zklidňující sprchový gel, který ochraňuje pokožku a brání jejímu podráždění. Tělové mléko zajistí obnovu hydratační bariéry pokožky a zabraňuje tak jejímu vysušování. Ideálním zakončením celkové péče je dlouhotrvající deodorační sprej, díky němuž můžete beze strachu vyrazit do víru horkých dnů. Amway nabízí tři řady produktů péče o tělo celé rodiny pro zdravou, zářící a spokojenou pokožku, G&H NOURISH+, G&H REFRESH+, a G&H PROTECT+. G&H řady tělové péče obsahují jemné pH, vyrovnané složení bez sulfátů šetrné k pokožce a vhodné pro použití pro děti od tří let věku. Každá řada produktů je vyvinuta s vlastní jedinečnou kombinací šetrných přírodních složek, které zklidňují, hýčkají a vyživují pokožku celé rodiny.

amway

G&H Sada zklidňující péče o tělo obsahuje tři výrobky:

  • G&H NOURISH+™ Sprchový gel suchou pokožku jemně myje, přináší jí úlevu a také ji zklidňuje.
  • G&H REFRESH+™ Tělové mléko pomáhá obnovovat hydratační bariéru pokožky a chrání ji před poškozením a vysoušením vlivem okolního prostředí.
  • G&H PROTECT+™ Deodorační sprej poskytuje až 24hodinovou ochranu proti zápachu bez podráždění nebo nerovnoměrného zbarvení pokožky.
Reklama