Ručička na osobní váze totiž takovou vypovídací hodnotu nemá, a navíc působí jen zbytečný stres.

615adbd56dfd9obrazek.pngMultiSport v rámci podzimních novinek v nabídce představil měření na přístrojích InBody, speciální profesionální váze, která na principu bioimpedance* vyhodnotí množství svalů i tuku na jednotlivých částech těla. Přístroj InBody má k běžné osobní váze daleko, byl vyvinut zejména pro potřeby lékařů, výživových a fitness specialistů – InBody proto lidé uvidí nejčastěji ve fitness centrech. „Jedná se o zdravotně preventivní aktivitu, která sleduje momentální či dlouhodobé změny fyzické kondice. Analýza složení těla podává ucelené informace o množství svaloviny, tuku a vody v těle, přičemž spočítá i bazální metabolismus člověka. Oproti osobní váze, která sleduje jen celkovou hmotnost, poskytuje InBody o mnoho důležitější a cennější výsledek – dva lidé se stejnou hmotností a rozdílným zastoupením svalů a tuku budou vypadat velmi odlišně, a jinak na tom bude i jejich celkové zdraví,“ říká nutriční terapeutka Šárka Knížková.

V partnerské síti MultiSport lze od 1. října 2021 měření využít na více než 40 místech po celém Česku, a to jednou za 6 měsíců. „Tělesnou diagnostiku na přístrojích InBody doporučujeme absolvovat v minimálním intervalu 2 měsíců. Pro rekreační sportovce je měření jednou za půl roku pro sledování kondice naprosto ideální. Podle výstupu měření můžeme vhodně upravovat jídelníček a fyzickou aktivitu, a následně ověřit, že očekávání se shodují s výsledkem,“ doplňuje Knížková.


615adc2f756a3obrazek.png
Společnost má za cíl přivést pracující populaci ke komplexnímu zdravému životnímu stylu a naučit ji pečovat o své fyzické a duševní zdraví. „V rámci MultiSportu se nesoustředíme pouze na sport, ale i na patřičnou relaxaci a preventivní péči o své zdraví. Tělesná diagnostika InBody s naším cílem naprosto koresponduje. Mezi další novinky v nabídce pro držitele karet MultiSport patří třeba zvýhodněné životní pojištění ve spolupráci s NN pojišťovnou či přes zimu zábava a odreagování s laser game,“ říká Miroslav Rech, jednatel společnosti MultiSport Benefit.


mum.jpg

Společnost MultiSport, která se zaměřuje na sportovní a relaxační vyžití zaměstnanců, se během 11 let působení na českém trhu stala jedním z nejvyhledávanějších poskytovatelů zaměstnaneckých benefitů. S oblíbenou kartou MultiSport mohou zaměstnanci každý den využít jeden volný vstup do sportovního či relaxačního zařízení, projet se dvakrát denně na 60 minut na sdílených kolech Rekola či nextbike nebo v rámci online platformy My MultiSport cvičit podle videí s profesionálními lektory.

* Bioimpedanční diagnostika je založena na měření elektrického odporu lidských tkání prostřednictvím slabého elektrického impulsu. Elektrický odpor jednotlivých druhů tkáně se liší podle objemu vody v tkáni, díky čemuž přístroj dokáže určit složení těla, a to s vysokou mírou přesnosti.

O společnosti MultiSport Benefit
Firma MultiSport Benefit, s.r.o., působí v ČR od roku 2010 a je dceřinou společností Benefit Systems SA. Tato mateřská společnost byla založena v roce 2001 a zaujímá vedoucí postavení na polském trhu zaměstnaneckých benefitů v oblasti sportu a relaxace. Hlavním produktem společnosti MultiSport Benefit, s.r.o., je partnerská síť zařízení, které lze navštívit s kartou MultiSport – zaměstnanecký benefit, který může zaměstnavatel pracovníkům buď plně hradit, na jeho financování se podílet, nebo si kartu zaměstnanec platí na měsíční bázi sám.
Kartu MultiSport mohou zaměstnanci využít každý den na jeden volný vstup v síti více než 2 700 sportovních a relaxačních zařízení po celém Česku a Slovensku. Na výběr zde mají širokou škálu aktivit. Tento benefit tedy dává svým uživatelům možnost vyzkoušet si různé aktivity a dělat zrovna to, na co mají náladu.
Karta MultiSport dnes dává více než 140 000 českým zaměstnancům příležitost, aby se cítili lépe jak po fyzické, tak i psychické stránce. Díky tomu jsou zdravější, spokojenější a v práci výkonnější. Pomáhá tak se snížením fluktuace zaměstnanců a posílením loajality vůči zaměstnavateli.
615ad6bd05f9fobrazek.png
Reklama