Mobilní aplikace přináší celou řadu informací a praktických usnadnění. Nyní vám přinášíme tip na dvě mobilní aplikace, které vás blíže seznámí s problémem hemeroidů nebo s nepříjemnou bolestí nohou.

BOLÍ VÁS NOHY?

logoStáhněte si novou mobilní aplikaci „BOLÍ VÁS NOHY?“, nebuďte na své trápení sami a zjistěte více o tom, jak ulevit bolavým a oteklým nohám.

Oteklé nohy, bolesti nohou nebo křečové žíly jsou problémy, které mohou znamenat chronické žilní onemocnění dolních končetin. Nová a přehledná aplikace pro chytré telefony „BOLÍ VÁS NOHY?“ přináší tipy a triky týkající se této závažné nemoci. Najdete v ní potřebné informace o chronickém žilním onemocnění dolních končetin rozčleněné dle jednotlivých stádií, vysvětlení možností léčby nebo třeba doporučení na vhodné cvičení.

Aplikace je ke stažení zdarma pro Android a iOS. 

Více informací k chronickému žilnímu onemocnění naleznete na www.zilniporadna.cz

 

HEMOROIDY

logoStáhněte si novou mobilní aplikaci „HEMOROIDY“ a zjistěte více o tom, jak ulevit od příznaků hemoroidálního onemocnění a zpomalit zhoršování stavu.

Krvácení při stolici, bolest, svědění nebo nepříjemný tlak v konečníku jsou typickými příznaky hemoroidálního onemocnění. Nová a přehledná aplikace pro chytré telefony „HEMOROIDY“ přináší informace o tomto závažném onemocnění, o kterém má většina z nás problém hovořit. Nebuďte na své trápení sami a začněte jej řešit včas.

Aplikace je ke stažení zdarma pro Android a iOS. 

Více informací k chronickému žilnímu onemocnění naleznete na www.zilniporadna.cz

Reklama