Vždy, pokud plánujeme nějaké aktivity, ptáme se, jaké bude počasí? Chceme-li jet na výlet, chceme-li pozvat přátele na grilování, chceme-li uspořádat hostinu pod širým nebem… a nebo jen pokud chceme vyprovodit děti na tábor – vždy se ptáme na stav a předpověď počasí. Nyní už nemusíme pouštět televizi nebo koukat na několik mobilních aplikací a hledat, kde se potkají, můžeme předpovídat sami. S novinkou od SENCORu, profesionální meteostanicí SWS 9700.

sencorKaždý se může stát skoro profesionálním meteorologem. Nová meteorologická stanice SENCOR SWS 9700 se skládá z domácího 14,7 cm velkého displeje, který můžete přepínat mezi 256 barvami a venkovním snímačem, který snímá teplotu, vlhkost, rychlost větru, směr větru a dešťové srážky.

Snímač je možné umístit od domácí stanice až 150 metrů.

Na domácí stanici lze nastavit barvu, jas obrazu. Obrazovka informuje o přesném času a datu, který je řízen radiovým signálem DCF77. Na obrazovce lze vyčíst také přesný tlak vzduchu, vlhkost vzduchu směr a sílu větru. Také lze zjistit předpověď počasí na 24 hodin.

S touto meteorologickou stanicí se na vás budou obracet přátelé a soused o radu, jaké bude počasí.

Profesionální stanice SWS 9700 je k dostání za cenu od 2.999 Kč.

Více informací o kompletní nabídce výrobků značky SENCOR naleznete na www.sencor.cz.

Reklama