Když jsem se rozplývala nad „klínkovými“ botičkami z nové kolekce Donny Karan, uzemnil mě fotograf docela nečekaným postřehem: „Neznám chlapa, kterému by se líbily tyhle podpatky.“ Tak to mě dostal!

Donna Karen

A zároveň zaujal: „A můžeš mi říct proč?“ Zrovna jsem si chtěla jedny pořídit. To jsem ovšem neřekla nahlas a nenápadně svůj milovaný objekt obdivu postavila zpět do regálu.
„Já nevím, asi nás odrazuje ta hmota“.
„Myslíš, že to nepůsobí sexy?“
„Jo, přesně tak. Jehly jsou jehly.“
No vida, a zrovna jehly bych považovala spíš za nebezpečnou zbraň. A pak  se v chlapech vyznejte.

 

Donna Karen

Donna Karen

To bylo tak pro pobavení na úvod. Včera jsem vám slíbila spoustu informací a hlavně fotek nové kolekce americké návrhářky Donny Karan.

Donna Karen

Jaká byla? Jak na mě zapůsobila? Jedním slovem: Úžasná.

Donna KarenDonna Karen

Donna Karen

Kdybych měla bezednou kasičku, asi bych skoupila celý obchod. Ne, to trochu přeháním, ale většina doplňků, hlavně kabelek mě doslova uchvátila. Těžko bych si vybírala. Ještěže to nemusím řešit, měla bych dilema. Jestli tu šťavnatě červenou s mašlí, klasickou černou z měkké kůže, nebo elegantní dámskou s řetízkovým uchem.

Donna Karen

Donna Karen

 Barevnost celé kolekce je velice decentní, protože letošnímu jaru vévodí výrazné barvy a doplňky jsou od toho, aby se snadno kombinovaly.

 

.Donna Karen

Koneckonců i boty a různé kabelky šly k sobě barevně i materiálově, jak nám názorně předvedla stylistka DKNY Suan Yan. Třeba botičky se vzorem zvířecí srsti se dají nosit k béžové, černé i bílé. To byly hlavní barvy nové kolekce.

Donna Karen

Donna Karen

Na své si samozřejmě přijdou i milovnice barev a mohly by si vybrat od svěže červené, tyrkysové nebo zelené.

Donna Karen

Kromě bot a kabelek nechyběly ani nepostradatelné stylové doplňky jako šátky, deštníky, sluneční brýle nebo hodinky.

Donna Karen

Ale to už by dalo na samostatný článek, co říkáte?

Čtěte také:

Reklama