S duchařskými příběhy jakoby se roztrhl pytel. Další příspěvek na halloweenské téma s nádechem tajemna nám poslala Vladka006.

Příběh se stal loni, ale má začátek před 6 lety. V únoru srazil vlak nejlepšího kamaráda mého manžela. Prý se jednalo o sebevraždu. Manžel se se ztrátou přítele nikdy úplně nevyrovnal a nevěřil tomu, že spáchal sebevraždu. Navrhovala jsem vyvolávání duchů, ale manžel na věci mezi nebem a zemí nevěří.

Loni před dušičkami odjel manžel na Slovensko, aby mohl dát věnce příbuzným na hrobeček. Já zůstala doma. Stalo se to v noci z 1. na 2. listopadu. V noci jsem se probudila a na posteli seděl zesnulý přítel mého manžela. Podíval se na mě a požádal mě, abych manželovi vyřídila vzkaz: „Já vím, že se Petr trápí tím, že jsem se zabil sám. Vyřiď mu, že to byla nešťastná náhoda. Přecházel jsem zamrzlé koleje a uklouzl jsem, upadl a ztratil vědomí. Probudil mě až houkající vlak, a to už bylo pozdě. Nestačil jsem se zvednout.“ Slíbila jsem, že vzkaz vyřídím, ale taky jsem řekla, že mi manžel neuvěří. Přítel slíbil, že se manželovi ve snu zjeví a řekne mu, že má u mě vzkaz.

Když manžel přijel domů, zeptala jsem se, jestli mu náhodou nemám vyřídit nějaký vzkaz. Chvilku přemýšlel, a pak řekl: „Jo, vidíš, mně se zdálo o Péťovi a prej mi máš něco říct. Byl to divný sen. Jo a jak to víš, že mi máš něco vzkázat?“ Řekla jsem manželovi můj podivný noční rozhovor. Nevím dodnes, jestli mi manžel věří, nebo ne. Po tváři se mu hned spustily slzy. Nechtěla jsem se na nic ptát, a ani manžel se na toto téma už nikdy nezmínil.

Děkujeme za mrazivý příspěvek. Máte i vy nějaký? Máte doma malého strašáka? Pořídila jste si halloweenskou výzdobu? Podařilo se vám někoho opravdu vylekat, nebo naopak někdo vyděsil vás? Zažila jste situaci, kdy jste se opravdu něčeho bála? Máte v zásobě nějaký strašidelný příběh? Má se ve vašem okolí vyskytovat bílá paní, ohniví psi nebo zakopaný poklad?

Pochlubte se nám! Svoje příběhy nebo fotky s vaším komentářem můžete posílat až do dnešních 14.00 hodin na e-mail:

redakce@zena-in.cz

Došlé příspěvky budeme v průběhu celého dne zveřejňovat, a ty nejzajímavější, jak už bývá zvykem, odměníme.

Reklama