62fbcaf1d5348cl.jpg
Foto: Shutterstock (ilustrační foto)

Šestadvacetiletá Sara Camposarcone je tiktokovu a instagramovou hvězdou, která svými outfity inspiruje tisíce lidí po celém světě. Tato milovnice módy pracuje v marketingu kanadské módní značky a vyniká svým specifickým stylem oblékání. Sama sebe označuje za udržitelnou maximalistku a baví se tím, že kombinuje zdánlivě nezkombinovatelné. Její šatník, který je z více než devadesáti procent tvořený oblečením z druhé ruky a vintage kousky, hýří barvami, vzory a závidět by jí ho mohly hlavně děti. Bývá také přirovnávána ke kresleným postavičkám.

Pro Fashion Magazine Sara uvedla, že ji v módě velmi ovlivnila její babička, která byla velkou fanynkou Marilyn Monroe. A byla to právě americká herečka, která ji prý v jejích módních začátcích velmi inspirovala. Módní influencerka byla podle svých slov hodně kreativní už odmalička, ráda malovala a vyráběla a později se stala svým vlastním plátnem. Svůj styl charakterizuje jako hravý, barevný, odvážný a nostalgický. A co se týče její současné módní inspirace, má to být Marc Jacobs, Vivienne Westwood nebo Iris Apfel.

Speciální zálibu má Sara ve vzorovaných punčocháčích, které považuje za ústřední bod svých outfitů. Ani v dalších kouscích se ale nedrží zpátky. Miluje límečky, tylové spodničky nebo třeba boty na platformě a samozřejmě také vlasové doplňky. Své modely vždy ještě doladí výrazným účesem a líčením.

Zdroje: Fashion Magazine, Refinery29, Instagram Sary Camposarcone

Reklama