Díky Městské části Praha 3 se 24.-25. listopadu 2006 od 19.30 hod. rozezní pražský Palác Akropolis špičkovým jazzem. V rámci čtvrtého ročníku festivalu Žižkov Meets Jazz, který tentokrát propojí klasický jazz s jeho mezižánrovými fúzemi, se představí několikanásobný držitel cen Akademie populární hudby v kategorii zpěvák roku Dan Bárta v doprovodu Robert Balzar Trio, velezkušený soubor
Jazz Efterrätt, který se nedávno vrátil z turné s Andreou Bocellim, Ondřej Štveráček Quartet a stále populárnější rómská jazzová formace Conection.

Pořádající žižkovská radnice slibuje opět bohatou jazzovou tombolu a na každého návštěvníka čeká stylový doutník s panákem toho nejlepšího bourbonu zdarma!

 

Letošního, v pořadí již čtvrtý, ročník festivalu Žizkov Meets Jazz se ponese ve znamení setkávání. Na pódiu žižkovského Paláce Akropolis se setkají jak špičkoví domácí interpreti s nadějnými umělci, kteří si své renomé mezi širokou veřejností stále budují, tak klasičtí jazzmani s projekty oživujícími jazz o nové vlivy a postupy.

„Hlavním motivem žižkovského jazzového festivalu je vrátit jazz, který je často mylně vykládán jako hudba určená jen pro úzký okruh znalců a honosné koncertní sály, mezi běžné posluchače do klubů. A právě letošní spojení klasického jazzu s jeho fúzemi s populární hudbou jistě osloví široký okruh návštěvníků,“ přibližuje filosofii festivalu Milan Český, starosta pořádající Městské části Praha 3.

Letošní ročník se ponese ve znamení vůně benzínu. Foyer Paláce Akropolis zaplní výstava historických motorek, v podobném duchu se ponese i exkluzivní módní přehlídka.

 

Předprodej:

 

Palác Akropolis, Kubelíkova 27, Praha 3, tel.: 296 330 913, dvoudenní vstupné 200,- KČ k stání / 300,- KČ k sezení (v den konání 250,- / 350,- KČ)

V síti TICKETPRO, www.ticketpro.cz, tel.: 296 333 333, dvoudenní vstupné 200,- KČ k stání / 300,- KČ k sezení

  

  

 Tisková zpráva

 

Reklama