Když má sestra otěhotněla, uvědomila jsem si, že i mé biologické hodiny nebezpečně tikají. Proto jsem se rozhodla už nadále neotálet s pořízením miminka.

Můj dlouholetý přítel nadšeně souhlasil, ale přesto nechtěl nic uspěchat. Ovšem já od té doby nemyslela téměř na nic jiného. Po vysazení antikoncepce jsem měsíc co měsíc doufala, že miminko už je na cestě. Ale druhá čárka na těhotenském testu se ne a ne objevit!

Kdy navštívit odborníka

FertifyBlendZa pár měsíců jsem byla téměř posedlá těhotenstvím. Po půl roce jsem vyměnila svého gynekologa, kterému jsem už přestávala věřit a začala se snad ještě více zajímat o problematiku neplodnosti. Znovu mi bylo vysvětleno, že pokud se nám nedaří počít v prvních několika měsících trpělivé snahy, pořád ještě nemusíme věšet hlavu. Neplodnost je totiž dlouhodobější záležitost. Ptala jsem se nejen sebe, kdy je vhodné vyhledat opravdu odbornou pomoc. Odpověď byla naprosto jednoznačná: „Odborníka je vhodné navštívit, pokud jste zdravý pár do 30 let a o miminko se snažíte rok, dvakrát až třikrát týdně. Dále pokud jste prodělali infekci pohlavního traktu nebo pohlavně přenosnou nemoc. V neposlední řadě pokud má žena výrazně nepravidelný menstruační cyklus či chybějící menstruaci.“ Vzhledem k tomu, že jsem se ani s jedním faktorem nesetkala, nutila jsem svého partnera, abychom na „výrobě miminka“ zapracovali ještě intenzivněji.

Přípravek první volby

FertilityKdyž se po dalším půl roce nic nezměnilo, byla jsem s náladou na bodu mrazu. Partner navíc náš sexuální život bral téměř jako „nutné zlo“. Vytratila se radost, zábava a inovace. Byla jsem naprosto zoufalá. Rozhodli jsme se společně vyhledat odborníka. Absolvovali jsme s partnerem různá vyšetření, kde se opět nezjistil žádný problém. V té době jsme se dozvěděli o volně prodejném doplňku stravy s ověřeným účinkem pro podporu přirozeného početí Fertility Blend, který mě oslovil především proto, že se jednalo o přírodní cestu k vytouženému miminku. Tato novinka k nám přicestovala z USA minulý rok. Právě v USA je Fertility Blend dlouhodobě jedničkou na trhu v tomto segmentu. Fertility Blend pro ženy obsahuje patentově chráněné, bezpečné složení. Jeho druhou nedílnou součástí je také vitamínová složka. Díky unikátnímu patentovému složení je vhodné jej užívat jako doplněk při hormonální léčbě i v době těhotenství, a to dokonce až do 12. týdne. Fertility Blend na základě klinické studie zlepšuje klíčové fyziologické faktory, které jsou u ženy nezbytné pro dobrou plodnost.

Klinická studie

Protože jsem nevěděla, co je si mám pod pojmem klinická studie představit, rozhodla jsem se zabrousit do internetových vod, kde jsem se dozvěděla, že tato studie proběhla v roce 2006 v USA. Celkem se jí účastnilo 93 zdravých žen, které se pokoušely po dobu 6 – 36 měsíců otěhotnět. U žen s kratšími menstruačními cykly a užívajících FB došlo k výraznému prodloužení cyklu. U žen s delšími cykly došlo ke zkrácení průměrné délky cyklu. A co je nejdůležitější - po 6 měsících otěhotnělo 32 % žen.

S potěšením jsem zavřela okno prohlížeče a nakázala jsem si klid. Rozhodla jsem se nechat věcem volnější průběh. Samozřejmě se mi v hlavě stále honily myšlenky okolo mateřství, ale přestala jsem nutit přítele k výkonům, které už pro něj byly opravdu jen povinností. Situace se pomalu začala obracet k lepšímu.

Asi si dokážete představit, jak velkou radost jsem měla, když jsem po čtyřech měsících užívání Fertility Blend držela v ruce papírek, který ukazoval, že se má volba vyplatila. Nyní jsem v šestém měsíci a prožívám asi nejkrásnější období v životě.

Přípravek Fertility Blend můžu vřele doporučit všem ženám, které mají s početím podobné trápení, jako jsem měla dlouhou dobu i já.

Nyní máte možnost při koupi Fertility Blend pro ženy nebo Fertility Blend pro páry uplatnit slevový kód FB11. Při zadání tohoto kódu máte poštovné v rámci ČR zdarma. Objednávat můžete na  www.fertilityblend.cz, nabídka platí do 20. 5. 2015.
Reklama