Dneska máme hezké a pozitivní téma... Teď si můžete přečíst další chválu na manžela, kterou nám napsala čtenářka Lenig.

To je krásné čtení, milá Lenig. Moc Vám děkuju a přeju, ať máte i nadále tak krásný vztah se svým manželem. Pěkný den!


Hezký den do redakce a všem žínkám i mužům, kteří čtou náš magazín!

Čím je pro mne můj muž? No především velkou oporou :-).

Největší životní zkouška pro náš vztah byla, když mi před dvěma lety zemřela maminka. Vlastně již předtím, kdy umírala, byl mi manžel velkou oporou. Nevím, zda bych to všechno zvládla. Přece jenom se říká, že ve dvou se to táhne líp! Za toto jsem mu nesmírně vděčná.

Také pár měsíců před touto smutnou událostí, když jsem udělala ten velký rázný životní řez a vzala si manžela, pak se k němu stěhovala přes půl republiky, i v tuto dobu a stále do dneška mi říká, že je rád a váží si toho, že jsem to všechno udělala. Dokázala se rozhodnout, přestěhovat se atd. Nakonec i on prošel velkými změnami ve svém životě, tak ví, co jsem prožívala.

Na svého muže se mohu spolehnout, nechodí nikdy pozdě, většinou splní to, co slíbil a jen málokdy se stane, že zapomene, na čem jsme se domluvili. Ale to bývají spíš maličkosti.

Nikdy nezapomněl na moje narozeniny, ale například ani na mého tatínka, který je má právě dneska nebo na mou dceru. Zrovna tak má v hlavě i data narození svých sourozenců, což je u mužů celkem vzácnost. Za toto si ho taky vážím.

Dnes, po třech letech našeho soužití, si již život bez něho nedovedu vůbec představit. Miluji ho tak jako on mě.

Krásný parný den všem přeje Lenig

Pozn. red.: Text neprošel redakční korekturou

Téma dnešního dne: V čem je vám partner oporou?

  • Můžete se na svého partnera spolehnout?
  • V čem je vám největší oporou?
  • Co byste si bez něj nedovedla představit?
  • Chybí vám opora?

Napište mi, těším se na vaše příspěvky! Jedna z vás získá za odměnu knížku Kdo miluje nejvíc (T. Stimson) z nakladatelství Domino. Pište do dnešních 14.30 hodin na adresu redakce@zena-in.cz, heslo je OPORA. Předem děkuju!

kni

Reklama