Máte zajímavý koníček, který je spojený s pohybovou aktivitou? Máte z něj radost a nechcete myslet na možná rizika, která s sebou sport či jiné aktivity nesou? Připravili jsme pro vás několik zajímavých příběhů. Vyzpovídaly jsme několik žen, které si to, co je baví, užívají a úvahami nad tím, co všechno se může stát, se nenechají ve svých aktivitách omezovat.

sport

Zapojte se, zajímá nás váš příběh!

Máte to také tak? Můžete se těšit na náš seriál článků. Chceme vás inspirovat a budeme rádi, když se s námi podělíte o svůj příběh a popis toho, co máte rády. Baví vás lyžovat? Tančit, běhat či jezdit na kolečkových bruslích? Milujete jízdu na koni, na kole nebo na koloběžce? Máte slabost pro vysoké podpatky? Skáčete s padákem, potápíte se?

Je pro vás radost z toho, co děláte, důležitá a nechcete myslet na to, že se můžete zranit nebo se dostat do nesnází, i když vaše aktivity nejsou tak úplně bezpečné? Zajímá nás váš názor, vaše historky, příběhy, napište nám, co děláte, co vás baví.

Život se má žít. Nevzdávejte se věcí, které máte rádi.

Co můžete vyhrát? Krásné letní balíčky v hodnotě 500 Kč, které věnuje do soutěže NN Životní pojišťovna, ve kterých bude:

  • Lahev na vodu a ovoce
  • Krabička s nožíkem a lžičkou
  • Sluchátka
  • Blok Život se má žít

balik

Od nás od redakce dostanete balíček s kometikou Dermacol – tělové mléko a sprchový gel s vůní hrušky v hodnotě 180 Kč.

lišta

Své příběhy nám můžete vložit do této stránky, nezapomeňte, že pro jejich vložení musíte být na našich stránkách zaregistrované a přihlášené. Registrační formulář najdete zde. Moc se na vaše příspěvky těšíme!

klaraJako první v našem seriálu článků na téma „Život se má žít. Nevzdávejte se věcí, které máte rádi“ představujeme Kláru, je jí 45 let a ráda běhá.  I když si řada lidí myslí, že běh je bezpečný, Klára má za sebou už dvě zlomeniny. Běhat začala před pěti lety, nejprve měla cíl 5 km, poté 10, pak už se přihlásila i na běžecké závody. Ne je vyhrát, ale zúčastnit se. Chtěla být součástí běžeckého davu, vyzkoušet si závodní napětí, nasát adrenalinovou atmosféru. Postupně začala trénovat čím dál víc, za každého počasí, v každém ročním období. Půlmaraton na sebe nenechal dlouho čekat a letos poprvé uběhla i maraton. Jsou i chvíle, kdy se jí běhat nechce, ale euforie, kterou přitom zažívá, ji vždycky nakonec vytáhne ven. Během tréninků mockrát upadla, zakopla, uklouzla.  Sem tam také promokla na kost, brodila se blátem, měla zmrzlé nohy a ruce. Jednou pád při běhu odnesl zlomený nos a letos při pražském půlmaratonu si zlomila prst. Touha doběhnout ale odsunula ošetření až na čas, kdy byla v cíli. Běhání jí přináší obrovskou radost, které se nechce vzdát. Své drobné úrazy tak bere s humorem a nadhledem. Plně souzní s heslem „Život se má žít. Nevzdávám se věcí, které mám ráda“.

box

Reklama