Synek dorostl věku 13ti let a já nechápu jak je možné, že jsem ho nepřizabila.

Už od mala měl cit pro maléry-v žádném nesměl nikdy chybět. Dokázal zakopnout i na rovině a to pravidelně když byl na cestě k doktorce nebo třeba na oslavu. Nestalo se že by někam došel čistý. Nástup do školy byl horor, který pokračuje dodnes. Je dyslektik, dysgrafik, dysortografik. Písmo šílené a pravopis žádný. Je schopný napsat políbyl a jako důvod uvést že nikoho nebije tak tam musí být Y. Jméno Aleš napíše se Ž a opět úžasné zdůvodnění A LEŽÍ. Jo jo a mě tečou nervy....

soutěž gel - Šamil Basajev

Na třídní schůzky chodím s maximální pokorou a doufám že to snad nebude tak zlé. Omyl !! Syn je schopný zapomenout vše kromě svačiny. Podle toho také vypadá prezentace na nástěnce,kde u jeho jména je plot čárek(vyučující je snad dělají hráběmi) který nebere konce. Poslouchám jak je schopný celý den prospat,protože sedí u topení a má ke své spokojenosti plné bříško. Občas prý ho nevzbudí ani zvonek ohlašující přestávku. Když jsem paní učitelce nesměle navrhla ať tedy syna přesadí od topení ta na mě zavrčela, že už se stalo. Na synka prý táhlo a byl velice mrzutý. Posadila ho proto zpět k topení, protože je lepší když spí něž když vyrušuje. Po celou dobu se ostatní rodiče skvěle baví jenom já měním barvy a modlím se ať se mi ten zmetek nedostane do rukou.
Ovšem tento víkend perlil !!!

Za vesnicí náhodou našel plný skleník marihuany a za vydatné pomoci kamarádů jí sklidil.
Já fakt neměla o ničem ani potuchy až do chvíle kdy přišel synovec a ptal se mě jestli ještě něco máme. Když viděl že nevím která bije a nechtěla jsem ho nechat odejít, musel s pravdou ven. V tu chvíli mě málem ranila mrtvice. My měli půl sklepa "maruny" a s mužským jsme o ničem nevěděli. Už jsem se viděla jak mi na zádech klečí černooděnec ze zásahovky a večer budu jako dealerka ve zprávách.
Když jsem se jala úrodu ničit,synek stál opodál,slzu v oku, a mumlal něco o tom, že mohl mít na dárky k vánocům.

Při té příležitosti jsem zjistila že už mu ani přes hubu nemůžu dát,nejenže to bolí víc mě než jeho, ale už mě přerostl.

Milé ženy a matky jestli si někdy stěžujete na ratolesti,věřte že může být hůř. Pokud chcete zažít "kalamitu" půjčím vám na víkend synka. Nemohu říct zda je lepší ho šatit či živit-Při výšce 179cm, a velikosti bot 46-47 to není žádná slast. A živení? Ten náš hladomor spase úplně všechno.U nás v lednici je jenom zima.


kominice


Milá kominice, držím palce ve výchově a přeji pevné nervy!  Děkujeme za Váš víkendový příběh a doufáme, že sklep už je fakt prázdný! Novináři jsou totiž hrozní slídilové :-).