I když máte své koníčky, nakonec se i ty mohou stát stereotypními. Pojďte si dopřát něco, co jste ještě nezažili. Věc, která snad ani neumí zevšednět­ - letecké zážitky.

Jsou jedním z nejoblíbenějších zážitkových dárků. Češi si je mezi sebou dávají k Vánocům, k výročí, jako svatební dar, či jako dárek pro firemní klienty. Výhodou je, že letecký zážitek jako dárek není jen jeden, je to celá škála různých variací, které si lze doladit podle vlastního vkusu, zájmů či kuráže.

Nemusíte však závidět tomu, koho leteckým zážitkovým dárkem obdarujete. Přidejte se, nebo si pro sebe vyberte to, co si chcete zkusit sami.

Letadla, vrtulníky, balóny, simulátory i padáky - vyberte si!
Z projektu Letecké zážitky.cz, za kterým stojí parta zkušených pilotů a milovníků létání, vznikl unikátní nabídkový portál, kde si máte možnost vybrat z více než 300 leteckých zážitkových dárků na mnoha místech ČR . Chcete si užít vyhlídkový let? Máte možnost si zvolit jedno z 15 českých letišť a letět kam jen si budete přát. Jste letecký fanda? Užijte si zážitek řízení letadla a staňte se pilotem na zkoušku. Proletět se lze i balónem nebo vrtulníkem. Okusit máte možnost akrobatický let, seskok padákem i paragliding. Kdo si chce zkusit řídit něco většího, na co se letecká oprávnění získávají léta, má příležitost zasednout do leteckého simulátoru a vyzkoušet si jak běžný let, tak i ty nejnapínavější scénáře. A pro ty, kdo to s létáním myslí vážně, je tady nabídka získat za dotovanou cenu pilotní výcvik a samozřejmě i pilotní průkaz.

Adrenalinové zážitky v oblacích
Leteckézážitky.cz, to je mnohem více než jen usednou do letadla. Je to adrenalin i úžasný pocit svobody. Kdo má rád to adrenalinové šimraní v břichu, ten si na webu projektu rozhodně najde nejen jednu možnost k tomu, jak se pobavit. Ale každý to máme jinak. Pro někoho je vzrušující už jen samotný vyhlídkový let, druhého nadchne, když poletí historickým letadlem, a jiní z nás si musí dát rovnou leteckou akrobacii.

Simulátory baví
Nemusí jít jen o letecký simulátor. Pojďte si vyzkoušet větrný tunel. Zažijete pocit volného pádu, a přitom zcela bezpečně. Ve větrném tunelu proudí vzduch rychlostí 200 km/hod. Užijte si to, co byste zažili při seskoku z letadla z výšky 4000 metrů. Větrný tunel se nachází v pražských Letňanech.

Let balónem z 20 českých lokalit
Jedním z nejoblíbenějších zážitkových dárků je let balonem. Projekt Letecké zážitky nabízí 20 lokalit pro odlet, nebo můžete, v případě privátního letu, vzlétnout dokonce z Vámi vymyšleného místa. Letecké zážitky tak už startovaly balón dokonce i ze zahrady. Je to událost nejen pro letce, ale i pro široké okolí. Tak neváhejte!
 

Reklama