5f69b4ebd3f47obrazek.png

  1. Méně žehlení. Pokud vás žehlení nebaví, parní programy si prostě zamilujete! Minimalizují totiž pomačkání prádla a zajistí hladké oblečení i bez žehlení. Stačí, když nezapomenete prádlo vytáhnout z pračky, jakmile se ukončí prací program.
  2. Bez zápachu. Pračky s parními programy mohou odstraňovat nepříjemné pachy efektivněji než běžné pračky a přitom jsou stále velmi šetrné ke tkaninám. Likvidují totiž hlavní původce pachu, a tím jsou bakterie.
  3. Ušetřené peníze za aviváž. Kdo by neměl rád, když ušetří nějaké peníze? Díky dodatečné úpravě parou bude vaše oblečení extra měkké i bez aviváže. Takže už za ni nebude třeba utrácet.
  4. Méně bakterií a alergenů. Pára dosahuje vysokých teplot, které zajišťují efektivní odstraňování bakterií a alergenů. Látka se ale nenamočí do horké vody jako při vysokoteplotním programu. Přitom pára zajistí stejný výsledek, ale bez vedlejších účinků, jako například sražené oblečení.
  5. Vždy svěží prádlo. Někdy jsou vaše šaty čisté, ale hodila by se jim trocha osvěžení. Třeba zimní bundě poté, co jste byli v rušné restauraci. Speciální parní programy vám mohou ušetřit cestu do čistírny a osvěžit i ty nejcitlivější oděvy za méně než 30 minut ? bez jakýchkoliv chemikálií.

Tip odborníka: „Sílu páry využívají pračky Gorenje WaveActive hned několikrát. Technologie SteamTech zaručí účinné odstraňování pachů, statické elektřiny a vyrovnání vláken ekologicky, tedy bez speciálních prostředků a bez aviváže. To určitě ocení maminky s malými dětmi a domácnosti s alergiky. Samočisticí parní funkce SterilTube zase odstraní jakékoliv bakterie uvnitř pračky a zajistí, že vaše oblečení bude vždy svěže vonět. A SteamRefresh do půl hodiny osvěží a vyrovná pomocí páry suché prádlo,“ říká Jana Neuszerová, odbornice značky Gorenje, a dodává:
5f69b517cadbdobrazek.png
„Unikátní technologie IonTech zase využívá sílu iontů a odstraňuje i při nízkých teplotách praní až o 30 % více skvrn, aniž byste použili další chemické prostředky. Prací prostředek se totiž díky přirozené ionizaci lépe rozpouští ve vodě a rovnoměrně proniká do prádla. IonTech také zabraňuje ukládání vodního kamene na topné těleso, a tak prodlužuje životnost pračky. Jedinečně navržený buben se speciálními vlnovitými 3D žebry se navíc postará o šetrné praní i toho nejchoulostivějšího prádla.“

Kolikrát se vám stalo, že jste po delší době vytáhli ze zásuvky svetřík, a byl pomačkaný a zplihlý? Nebo vám po chvíli strávené v restauraci načichla bunda kouřem nebo výpary ze smažení? „Právě pro tyto příležitosti je užitečný i 18minutový parní program SteamRefresh, který vyrovná suché prádlo, osvěží a obnoví jeho vzhled, aniž byste museli znovu prát nebo utrácet za čistírnu,“ doplňuje Jana Neuszerová.

Pračky nové generace WaveActive, nabité i dalšími technologiemi a funkcemi, splňují nejvyšší ekologické standardy včetně zařazení do nejvyšší energetické třídy A+++ s úsporou energie až 50 %. Pro jejich obsluhu je příjemný i mírně nakloněný intuitivní ovládací panel, na který je pohodlně vidět i bez ohýbání. A také světlo, díky němuž už v pračce nenajdete žádné zapomenuté ponožky.

A ještě jedna dobrá zpráva. Ani o nich nebudete vědět. Jsou totiž tak tiché, jako když šeptáte – díky pokročilému invertorovému motoru, kvalitní izolaci a důmyslnému konstrukčnímu řešení. Takže můžete klidně prát i v noci. Spotřebiče se navíc pyšní mj. i nejvyšším oceněním Red Dot Design Award za skvělý design, a proto si můžete být jisti, že se budou doma i skvěle vyjímat.

Produktový tip

Gorenje WA84CS

5f69b5320902bobrazek.pngNovinka – volně stojící parní pračka Gorenje WA84CS z řady WaveActive Advanced pojme až 8 kg prádla. Pyšní se tichým invertorovým motorem s prodlouženou 10letou zárukou a extrémní úsporností – patří do energetické třídy A+++. Pračka je vybavena 14 základními a speciálními programy – např. pro alergiky, pro praní ve studené vodě, rychlým 59minutovým praním nebo praním košil. Parní technologie SteamTech zaručí do hloubky vyprané, hebké a nepomačkané oblečení. To bude díky síle páry bez bakterií, alergenů a navíc i bez statické elektřiny, a to i bez aviváže. Ocení to nejen vaše peněženka, ale i pokožka vás i vašich blízkých. Unikátní iontová technologie IonTech účinně odstraňuje skvrny i při nízkých teplotách praní. Funkce StainExpert se navíc postará o účinné odstranění až 36 druhů odolných skvrn. Nechybí ani samočisticí program SterilTube, který udrží vaši pračku i po těch nejnáročnějších úkolech čistou a bez bakterií, takže bude vaše prádlo pokaždé svěže vonět. Užitečná funkce EcoEye zase poskytuje informace o spotřebě energie a vody. Počet otáček při odstřeďování je až 1400/min. Cena je 11 990 Kč.
 
Více informací na GORENJE
5f69b4c269872obrazek.png

Reklama