Moje největší výhra v životě je moje rodina - báječný manžel a tři krásné, zdravé děti. Bez nich si neumím představit žádnou z důležitých i méně důležitých událostí v mém životě.

Myslím, že i díky nim mám občas štěstí i v soutěžích o věci čistě materiální. Nejvíc vzpomínám na první výhru v životě. Tou bylo osm set korun za výhru v křížovkách. Luštili jsme je společně s manželem, tehdy ještě bez dětí. Před šestnácti lety.

Potom přišlo pár moc krásných výher - třeba pračka, zabezpečení do auta nebo elektrická motorka pro dcerku. Všechny výhry - větší i ty maličké, nám vždycky udělaly radost. Pro pocit překvapení - jako o Vánocích. Protože jak řekl nějaký spisovatel - život je jako bonboniéra. Nikdy nevíš, jaký kousek příště rozbalíš. Onen spisovatel sice svou myšlenku myslel poněkud v jiném smyslu, ale radost z výhry, z překvapení, je moc fajn. A radost jako taková je ve šťastném lidském životě důležitá.

Proto očekávejme, co pěkného nám život přichystal.

Mějte se krásně, hezký den přeje
meme


Děkujeme za pěkný příspěvek a udělujeme 1000 bodů do VVS.

P.S.: Jen malá prosba, milé ženy-in – a neberte ji prosím jako přehnané puntičkářství: Moc byste mi usnadnily práci, kdybyste dělaly za tečkou, čárkou, vykřičníkem a otazníkem jednu mezeru. Ne před nimi, ale za nimi. Jedná se totiž o pravidlo – a zároveň o věc, kterou lze jen obtížně upravit jinak než ručně. A já tak ztrácím čas, který bych mohla věnovat uveřejňování vašich dalších zajímavých příspěvků :). Takž moc prosím, kdyby to šlo... :)

Ivana

Reklama