Vyřadit z denního jídelníčku potraviny, které obsahují lepek, je značně omezující. Proto jsme pro vás připravili zajímavé bezlepkové potraviny z řady Free From, které naše čtenářky testovaly.

Jaké potraviny naše čtenářky testovaly?
5ac5e2e79952fobrazek.png

  • Tyčinka arašídová s mandlemi a pistáciemi polomáčená v čokoládě (35g)
  • Sypká směs na přípravu instantní kaše bez lepku (250g)
  • Sypká směs na přípravu vícezrnného chleba bez lepku (500g)
  • Chlebové mini tyčinky (2 x 62,5g)
  • Tesco Free From Müsli s rozinkami, kokosem, lískovými ořechy a mandlemi (340g)

A jaké jsou vaše recenze?

Markéta K.

5ac5e27cd1e26obrazek.pngDěkuji za možnost testování. Syn ihned zabavil tyčinku s ořechy. Ocenili jsme množství ořechů. Chuť výrobků je samozřejmě jiná, ale složení odpovídá tomu, že jsou výrobky bezlepkové. Ochutnala jsem müsli s ořechy a rozinkami a chuť je výborná. Dávám si je ráno s bílým jogurtem. Znát je i chuť lískových ořechů a mandlí. Úspěch u nás měly tyčinky, které ochutnal synek i rodiče. Ty jsme neznali a určitě budeme nově kupovat. Co se týče sypké směsi na přípravu vícezrnného chleba, tak musím říci, že jsem byla překvapena množstvím zrn. Chléb je sytý a stačily mi dva obložené kousky. Během chvíle byl pryč. Chutnal nejen mně, ale také manželovi.

Lenka V.

5ac5e28e82fb2obrazek.pngSe všemi produkty jsem byla velmi spokojena. Nejvíce mi chutnala tyčinka arašídová s mandlemi a pistáciemi polomáčená v čokoládě, ta byla naprosto skvělá. Bohužel mám intoleranci na lepek, tak se musím často hlídat. Po žádném z těchto produktů jsem neměla žádné obtíže. Oblíbila jsem si müsli s rozinkami, kokosem, lískovými ořechy a mandlemi. Ráda snídám müsli s mlékem, ale bohužel nemám moc na výběr. Obchod Tesco mám ve svém městě a určitě si tyto produkty budu nadále kupovat. Děkuji za možnost testování těchto produktů.

Jarka K.

5ac5e2cc1b7b9obrazek.pngVýrobky mi velice chutnaly. Nejvíce chlebové mini tyčinky. Mají jemnou vyváženou chuť. Překvapená jsem byla i z chutě instantní kaše a arašídové tyčinky s mandlemi a pistáciemi. Müsli s rozinkami, kokosem, lískovými ořechy a mandlemi testuje můj syn a podle poloprázdné krabice a jeho slov mohu říci, že mu moc chutná :-).

Soňa K.

5ac5e2b782994obrazek.pngVýrobky Tesco Free From můžu všem doporučit.  Potraviny jsou dobře a rozumně popsané.  Všechny údaje jsou čitelné. Nejvíce mě překvapil bezlepkový vícezrnný chléb. S těstem se dobře pracovalo, krásně nakynulo a výsledný chléb byl velmi chutný!

Také arašídová tyčinka s mandlemi a pistáciemi v čokoládě sklidila u snídaně úspěch. Spolu s banánem a mandarinkou vytvořila velmi chutnou snídani. Tyčinka není přeslazená a obsahuje velké množství ořechů. Instantní bezlepková kaše zachutnala i mé dceři, která celiakií netrpí :-). Dávali jsme si ji s ovocem a tento pokrm splní úkol vynikající a rychlé večeře - svačiny.

Chlebové tyčinky jsme si dávali s rajčatovým domácím pestem, musím říct, že samotné jsou trochu sušší, ale jak si je dáte s nějakou pomazánkou či pestem, tak jsou vynikají a líbí se mi, že bylo balení chlebových tyčinek rozděleno na dva sáčky - je to ideální, protože otevřít celé balení by bylo nežádoucí, tyčinky by „zvlhly“ a už by nebyly tak křupavé a čerstvé. Chuťově mě zaujaly, jsou ideální i na cesty, jako malá svačinka.

Müsli s rozinkami, kokosem, lískovými ořechy a mandlemi je luxusní, rychle se po něm zaprášilo. Jsou zde kousky mandliček, oříšků a rozinek. Müsli je úžasně křupavé, není přeslazené a s mlékem je to ideální svačina. Dokáže zasytit a ještě si na něm velmi pochutnáte. Výrobky značky Tesco Free From jsou vynikající, určitě všem vřele doporučuji!!!

Více informací o produktech Tesco Free From naleznete ZDE.

Přečtete si také:

Reklama