Tchyně. Čím to je, že je většinou vnímáme negativně? Proč o tchyních existuje tolik drsných vtipů? Myslíte si, že si to ty nebohé ženy zaslouží? Máte prostor se k tomu vyjádřit a svěřit se se svým příběhem.

Nebo naopak. Není čas je trochu rehabilitovat? Vždyť to nemají vůbec jednoduché. Přivedeme jim domů cizího člověka a bez ohledu na vzájemné sympatie chceme, aby ho přijaly s otevřenou náručí. Ale co když to nejde?

Co když mají matky citlivé radary a vašeho partnera prokouknou jako rentgen. Vy zaslepena láskou její rady neposloucháte, až za nějaký čas pochopíte, že měla pravdu. Není to zrovna váš případ?

Každé z vás se téma tchyně nějak dotýká. Ať už pravou, nebo potenciální tchyni máte a vycházíte s ní přátelsky, nebo jste na kordy. Či jste sama už tchyní? Jste přesvědčena, že dobrou? Nebo si sáhnete do svědomí a uznáte, že některé vtipy o tchyních si zasloužíte?

Napište nám na téma Tchyně. Jaké jsou vaše zkušenosti?

Jakou máte tchyni? Nazýváte ji maminkou, tykáte si, oslovujete ji jménem? Měly jste spolu nějaký konflikt? Jak jste ho vyřešily? Která z vás ustoupila? A jak se snáší váš manžel s vaší matkou? Jste už sama v roli tchyně?

Napište nám o svých zkušenostech dobrých, ale i špatných se svými tchyněmi. Nebojte se poslat i nějaký vtip, my jí to neřekneme. Na adresu:

redakce@zena-in.cz