Mnozí z nás si mysleli, že když se trh nasytí dovozovou konfekcí, logicky zanikne domácí šití, pletení nebo háčkování. Kdo by se namáhal ohýbat hřbet nad šicím strojem, když si může zajít do obchodu, vyzkoušet, po čem srdce touží, a hned v tom někam vyrazit? Kdo by trávil hodiny a hodiny monotónním cvakáním jehlic, když je na trhu spousta kvalitních pletenin?

Na to je snadná odpověď. Tak jako nezaniklo divadlo a knihy s příchodem filmu a televize, nezanikne domácí šití, pletení a háčkování s příchodem konfekce.

Naštěstí je stále spousta těch, které se chtějí lišit, které se chtějí realizovat, které se chtějí oblékat originálně, které to prostě baví.

Pokud patříte mezi ně, zítřejší téma bude pro vás jako stvořené. Budete mít možnost si popovídat se ženami společných zájmů, budete se moci pochlubit svými výtvory, budete si moci vyměnit zkušenosti.


Co jste si ušila, upletla nebo uháčkovala? Kdo vás to naučil? Co vás na domácím šití, pletení, háčkování nejvíc baví? Co jste si ušila, upletla nebo uháčkovala prvního? Kde čerpáte inspiraci, vzory, střihy? Kdo kromě vás vaše modely ještě nosí? Vyrábíte oblečení i na zakázku?

Napište nám, pošlete fotografie, budeme se těšit na vaše příspěvky. Adresu znáte, stačí kliknout

redakce@zena-in.cz

Reklama