Říká se, že kdo si hraje, nezlobí. A platí to nejen pro děti. I někteří dospělí, zvláště muži, si hrají celý život. A je to dobře, protože nemají čas na „hlouposti“. Jejich záliby, koníčky a hobby jim pohltí veškerý volný čas. My se na ně občas zlobíme, že jsou věčně někde zalezlí nebo někde poletují, zatímco by se mohli věnovat nám. Ale ruku na srdce, má to spoustu výhod. Jste si vzácnější, nehrozí u vás ponorka a máte doma spokojeného chlapa, který jistě ocení, že jste tolerantní partnerka, která mu vyjde vstříc.

V ideálním případě sdílíme jejich zájmy s nimi, což určitě utužuje vztah. Pokud si myslíte, že takových žen je málo, tak byste se možná divili.

Nedávno jsme tady přece diskutovali o motorkářích a já jen žasla, kolik žen doslova propadlo této víceméně mužské vášni.

Před pár týdny jsem se byla podívat na rekonstrukci slavné bitvy u Hradce Králové, kam mě pozval můj bratr coby člen spolku rakouských dělostřelců. Sešly se tam desítky, možná stovky uniformovaných nadšenců. Člověk by řekl, že je to zase jen ryze mužská záliba, a opět jsem se mýlila.

markytánka

K mému překvapení mezi nimi byla spousta žen, včetně malých dětí. Celé rodiny v dobových uniformách. Matky jako markytánky, děti jako malí vojáčci, co sotva unesou „kvér“. Bylo to moc roztomilé zpestření.

Má váš partner také nějakou zálibu? Kutí, rybaří, nimrodí, sportuje, něco sbírá, nebo se věnuje něčemu neobvyklému? Máte pro něj pochopení, nebo vás štve, že je věčně v trapu? Sdílíte jeho hobby dokonce s ním? Máte vy sama nějakého koníčka, který je spíše mužskou záležitostí?

Napište nám na dnešní téma: Čím se baví naši muži na:

redakce@zena-in.cz

A získejte za svůj příspěvek tento pěkný dárek pro krásu.

cena