Barvy nás obklopují celý život. Vztah k barvám se nám v jeho průběhu mění. Máme své oblíbené v dětství, v době dospívání a v dospělosti. Některé vezmeme na milost jen dočasně, jiné nemusíme vůbec. Já jsem ve vztahu k barvám docela konzervativní. Líbí se mi spíš „neutrály“ a barvy, které na sebe zbytečně neupozorňují. Někdy bych se ráda odvázala. Třeba bych si barevně vymalovala byt, ale stále okolo toho chodím jako okolo horké kaše a nemám dost odvahy to udělat.

Možná aby to nedopadlo jako s tím červeným kabátkem, který jsem si jednou  v nějakém pomatení mysli koupila. Ale když jsem ho pak měla nosit, byla jsem v něm strašně nesvá. S velkým sebezapřením jsem si párkrát oblékla, a pak visel ve skříni, než se ho ujala moje dcera.

Každá z nás jsme si možná prošla nějakým barevným obdobím. V pubertě se z nás staly černé rebelky. To jsme se chtěly záměrně vymanit z barevných dětských hadříků a jít si svou cestou. Většinou nás to přešlo, ale někoho černá neopustila ani v dospělosti. Je elegantní, vždy módní, a ještě k tomu zeštíhluje.

Kdybych měla v kostce vyjádřit svůj vztah k barvám, musela bych říct, že „světlám“. Čím jsem starší, tím víc preferuji světlé barvy.

Mám pocit, že v nich omládnu, jsem optimističtější a mám lepší náladu.

Co vy milé ženy-in? Jaké máte rády barvy? Máte svou oblíbenou celý život, nebo se váš vztah k barvám mění? Jste spíš pro pestré barvy nebo pro neutrální? Do jakých barev se nejraději oblékáte? Kterou barvu byste si na sebe nikdy nevzala a proč? Máte ráda syté barvy v interiéru?

Pošlete nám foto nebo napište na redakce@zena-in.cz

 

Nejlepší příspěvek odměníme také barvičkami.

barvy

Soupravičkou kosmetického nádobíčka ve složení stíny, řasenka a lak na nehty značky Deramcol

Reklama