Moc vás zdravím, milé čtenářky, opět z redakce. Minulý týden jsem byla na horách, děti měly jarní prázdniny. A proto jsem zvědavá, jak trávíte jarní prázdniny vy.

Pošlete mi tedy své příběhy a hlavně fotky z jarních prázdnin. Jsem zvědavá, jestli jezdíte na lyže, nebo kašlete na zimu a místo toho vyrážíte do teplých krajin. Znám i takové, které na dovolené nejezdí vůbec. Jak jste na tom vy?

My jsme byli letos lyžovat v Rakousku, konkrétně na Dachsteinu (chystám o tom také článek, protože myslím, že tohle místo je dobrým tipem i pro vás). Lyžovali jsme čtyři dny a musím říct, že teď už jsem nejhorší lyžař v naší rodině. Osmiletému synovi nestačím, jezdí dost rychle a sjíždí i černé sjezdovky. Dcera se nejdřív trochu bála, protože si vloni na snowboardu zlomila ruku, a tak zkusila znovu lyže a nakonec se taky rozjezdila. Má rozhodně lepší styl než já. Co nadělám?

Jarní prázdniny trávíme vždycky na horách. Dokud byly děti malé, jezdili jsme do Jizerských nebo Krušných hor (nejdřív jen na túry s kočárkem) a teprve poslední dva roky jsme vyzkoušeli i cizinu. Je to rozdíl, v cizině je to určitě lepší pro zkušenější a náročnější lyžaře, jsou tam delší sjezdovky a člověk si může vybrat, kde chce jezdit. Tím ale nechci pomlouvat české hory, to vůbec ne. Do těch jezdím ráda taky.

A jak trávíte jarní prázdniny vy?

Fototématem zítřejšího dne jsou: Jarní prázdniny.

  • Kde jste byli na jarních prázdninách?
  • Jezdíte na hory, do tepla, nebo odpočíváte doma?
  • Stalo se vám něco zajímavého během jarních prázdnin?
  • Zkazilo vám něco jarní prázdniny (nemoc, úraz...)?
  • Umíte o dovolené opravdu odpočívat?

Podělte se s námi o vaše zážitky! Těším se na vaše povídání, ale hlavně na fotky z jarních prázdnin. Jedna ze čtenářek za svůj příspěvek získá vitaminy pro děti - Marťánci od fimy Walmark a sadu pro francouzskou manikúru od AVONU. Příspěvky posílejte do zítřka, 5. 3. 2013 nejpozději do 14.30 hodin na e-mailovou adresu níže. Ještě upozornění - pokud byste poslala fotku, musí jít (kvůli autorským právům) o vaši fotku a jejím zasláním dáváte redakci souhlas k jejímu bezplatnému uveřejnění v tomto tématu. Moc děkujeme!

  • Redakční e-mail: redakce@zena-in.cz
  • Předmět: JARNÍ PRÁZDNINY

tema

Reklama