Jak zvládne manažerka z Moravy poklidný život v malé české vesničce? A jak si poradí temperamentní Gábina se zálibou v popíjení alkoholu, s malými dětmi a svérázným manželem k tomu?

alkoholicka

V premiérové Výměně manželek se tuto středu představí Gabriela (36), její manžel Jiří (56) syn Kryštof (17), dcera Linda (15) a syn Oliver (14). Na druhé straně pak bude Miluše (33), manžel Přemek (31), syn Jakub (7) a syn Max (2). Když Gabriela dorazí do svého prozatímního domova a seznámí se s rodinou, náhradnímu manželovi Přemkovi bude jasné, že deset dní nebude jen tak jednoduché. To ovšem netuší co ještě přijde později. Postupem času se ukazuje, že Gabriela pije alkohol víc než je zdrávo.

bruneta

vodka

Místo toho aby se starala o děti a o domácnost, chodí do hospody, leží na gauči a kouří. V lednici nechybějí litry vína a v mrazáku se střídají lahve vodky. Vše dojde až tak daleko, že Gabrielu dovádějí nad ránem domů cizí lidé a dokonce se jí podaří ztratit i klíče od bytu. Není divu, že Přemkovi, který se musí o celou domácnost starat bouchnou nervy a na Gabrielu vyjede. „Nelíbí se mi tady to prostředí, já chci být pořád doma nebo ve vinárně“, nechá se slyšet Gabriela. Jak proběhne celých deset dní Výměny manželek a začne rodina Gabriely řešit její vztah k alkoholu? To uvidíte už zítra od 20:20 na Nově.

zdroj: tisková zpráva

Reklama