Vzpomínáte si ještě na plachého Františka Koudelku z komedie Jáchyme, hoď ho do stroje? A věříte, že lidé, kteří si linkují život podle horoskopů a předpovědí z karet, skutečně existují?

Ruku na srdce, kdo z nás se občas nepodívá, jaký ho podle hvězd čeká den, zda se hodí k novému partnerovi nebo, jestli je vhodný čas na cestování či investice? Většina z nás ví, v jakém se narodila znamení, a tak nějak podvědomě se s ním i ztotožňuje.
Tvrdohlavá jako Býk, puntičkářská jako Panna nebo hrdá jako Lev, to všechno jsou vlastnosti, které si s naším znamením spojujeme.
Jsou lidé, kteří však bez přečtení horoskopu neudělají ani ránu. Láska, děti, dovolená, zaměstnání nebo investice, vše si plánují podle hvězd nebo předpovědí z karet, kterým bezmezně důvěřují. Jak jste na tom vy?

  • Věříte horoskopům?
  • Navštívila jste někdy kartářku nebo astrologa?
  • Splnila se vám už někdy nějaká předpověď?
  • Sedí na vás charakteristika znamení, v němž jste se narodila?

To jsou otázky, na které se vás budu ptát v zítřejším tématu ŽIJU PODLE HOROSKOPU. Ne každý přiznává, že
dává občas svůj osud všanc předpovědím či hvězdám, ale budu se těšit, že mi napíšete své názory a příspěvky o zkušenostech s astrology, kartářkami a tajemnem vůbec.

Přeji vám krásné odpoledne a věřím, že nebudu mít prázdnou schránku. Soutěžit budeme tentokrát o tričko a vlasovou kosmetiku od Pantene.

Příspěvky můžete již nyní posílat na redakční e-mail: redakce@zena-in.cz   Do předmětu napište HOROSKOPY.

 

 

 

 

Reklama