Která žena by neměla ráda vůně? Také chodíte ráda do parfumérií a očicháváte, zkoušíte a testujete? Já mám vždycky plné kapsy navoněných papírků, a pak mám v tom zmatek. Ale prostě neodolám. Stále hledám, protože vůně mě přestávají brzy bavit. Kolik já už jich vystřídala! Když se mě ujme nějaká ochotná prodavačka a nabízí, je mi skoro trapné říct: Tu znám, tu už jsme měla, tahle mi nevoní vůbec…

Když bych měla charakterizovat vůně, které mě oslovují, mají jedno společné. Vůni dětství. Ale zkuste to někomu popsat. Hledám sladkou vůni lip z venkovské návsi, ostrou vůni konvalinek z vyhřátého lesa, omamnou vůni jasmínu z babiččiny zahrádky nebo něžnou vůni mateřídoušky, čerstvě posekané trávy či svěžího vánku. Takovou ještě nikdo nenamíchal, ale já ji stále hledám.

 Které vůně jsou milé vám, milé ženy-in? Které s vámi souzní, které vám sluší a ke kterým se rády vracíte? Čím voníte dnes? Máte svoji favoritku, nebo vůně často střídáte? Kde vůně nakupujete? Pamatujte si na svou první vůni? Koupila jste si ji sama, nebo jste ji dostala jako dárek?

Máte s vůněmi spojený nějaký zážitek? Co vám voní? Nemusí to být jen parfém. K čemu obecně ráda čicháte?

Napište nám na zítřejší téma VŮNĚ

redakce@zena-in.cz

Na téma vůně bude i zítřejší soutěž. Její pravidla si můžete přečíst už zítra ráno v 8.00 hodin.

A co můžete vyhrát? To je otázka! Samozřejmě něco voňavého. Co to bude, prozradíme spolu s pravidly.

 

Reklama