Možná se trochu divíte, s čím jsem to na vás vyrukovala. Nedokážete si představit, že byste mi napsala příspěvek o stromech? A co takhle keltský stromový horoskop? Vždyť jsem vám říkala, že téma bude magické.

Kdo se zajímá o horoskopy, určitě si zjistil, jaké má znamení i v jiných horoskopech. Ten stromový pochází od keltských druidů a v mnohém je velmi trefný. Podle moudrých Keltů má každý člověk svůj strom a jemu podobné vlastnosti.

Já vám prozradím, že jsem vrba. No vidíte, dokonce se to i hodí k tématu. Zítra tedy budu vaší vrbou a vy se mi můžete svěřit, v jakém stromu „jste zakletá“, zda odpovídá vašim vlastnostem, eventuálně, jaký strom máte nejraději.

Pokud svůj stromový horoskop neznáte, pošlete mi své datum narození( stačí den a měsíc) a já vám prozradím, jaký jste strom, a jaké máte vlastnosti. 

Ale zítřejší téma můžete pojmout ještě šířeji.

sousoší

Sousoší. Mohutný kmen dubu v oboře zámku Blatná připomíná spletená těla

Pokud se o horoskopy nezajímáte, můžete svůj obdiv a lásku ke stromům vyjádřit jinak. Někdo je má rád jako objekt fotoaparátu, jiný se nabíjí jejich energií, další je pěstuje a s láskou o ně pečuje.

Co vy? Na vaše příspěvky se budu už od této chvíle moc těšit na adrese: redakce@zena-in.cz

Jistě vás zajímá, co můžete získat za svůj příspěvek. Cena bude dvojitá. Knihy. Jedna pro poučení, druhá pro zábavu

cena

Reklama