Ulevme si od závažných témat a dejme si pro změnu malou oddychovku. Pojďme si povídat o svých oblíbených hrníčcích. K tomuto tématu jste mě inspirovaly vy milé čtenářky, a já jsem ráda, že na ně konečně přišla řada.

Oblíbený hrníček. Co si pod tím představit? Je to hrnek, který pro vás něco znamená. Je víc než nádobkou s ouškem, ze které pijete čaj nebo kávu. Je to předmět, ke kterému máte vztah, vážou se k němu nějaké vzpomínky, máte ho ráda, protože je vám nějakým způsobem sympatický. Může být kýčovitý, starožitný, designový, nebo úplně obyčejný, ale bez něj si nedokážete představit začátek dne, odpolední siestu, či odpočinek po práci.

Na ten hrnek vám nesmí nikdo sáhnout. Je jen váš. A kdyby se náhodou rozbil, budete brečet jako želva, protože druhý takový na světě neexistuje.

Nemusíte má slova brát doslovně. Možná nejste na svůj hrnek až tak háklivá, ale určitě máte nějaký  oblíbený, ze kterého ráda pijete a chtěla byste nám o něm napsat.

Jak váš oblíbený hrneček vypadá? Dostala jste ho od blízké osoby, nebo od kolegů v práci? K jaké příležitosti? Půjčujete ho, nebo ho nedáte z ruky? Co byste dělala, kdyby se rozbil? Mohl by ho nějaký jiný nahradit? Máte oblíbených hrnečků víc? Pošlete nám fotku svého milovaného hrnku? Vztahuje se k němu nějaká příhoda? Napište nám ji.

Na vaše milé příspěvky se budu už dnes těšit na adrese:

redakce@zena-in.cz

Za svůj příspěvek můžete získat tuto krásnou soupravu z varného skla značky Tescoma

dárek