Nedávno byli "Oscaři" a Čeští lvi. A při takových příležitostech oceňovaní umělci vedou děkovné řeči. Obvykle děkují režisérům, kteří jim roli svěřili, scénaristům, kteří ji pěkně napsali, producentům, kteří na film sehnali peníze, ale i partnerům, kteří měli pochopení a nebrblali, že jsou na všechno sami.

Ale, teď vážně. Já děkuji čtenářkám, že nám poslaly tipy na zajímavá témata. Jedním z nich bylo: Komu byste chtěli poděkovat. Myslím, že je to moc hezké téma. Snad každá z nás má nějakou osobu, které by chtěla poděkovat, ale z nějakého důvodu to neudělala, nebo třeba nestihla.

Zítra budete mít příležitost poděkovat alespoň touto cestou.

Máte také nějakou osobu, které byste chtěly poděkovat, milé ženy-in? Je to člověk blízký, někdo z rodiny, nebo příbuzenstva? Nebo někdo neznámý, který vám třeba pomohl v nesnázích? Komu jste nestačila říct, že ho máte ráda a vážíte si ho? Komu dosud žijícímu byste ráda poděkovala? Kdyby vám udíleli cenu a vy měla pronést děkovnou řeč, komu byste ji adresovala? Zavzpomínejte, nebo zapátrejte v paměti, komu dlužíte svůj dík

 

Napište nám třeba už dnes na téma: Komu byste chtěla poděkovat na redakce@zena-in.cz

Odměna za příspěvek bude sladká: Dvě bonboniéry Orion Modré z nebe S láskou..

orion

Reklama