Myslím, že neexistuje člověka, kterého by alespoň jednou v životě nenapadlo přemýšlet o tom, jaké by to bylo, kdyby se narodil v kůži opačného pohlaví. Zatímco muži v tom mají naprosto jasno , u žen to až tak jednoznačné není…

Kdybych byla chlap, tak bych přesně věděla, jak sbalit ženskou, shodly jsme se jednou s kamarádkami, protože nám jediný přítomný muž odporoval a tvrdil, že sbalit ženu je věda a vůbec, že ženské jsou čím dál složitější a náročnější a jde jim stejně všem jen o prachy, a že když chlap nemá prachy, tak je v podstatě vyřazen ze hry.  

Tak nás zkrátka vidí muži. A je to smutné. Dokonce v tom vidí neskutečnou výhodu a zdá se, že nám dokonce závidí! Ženská za sebe přece nemusí platit a nemusí se nijak snažit, jen se může nechat dobývat...

Jaké byste byly vy, milé dámy, kdybyste si mohly vyzkoušet být mužem? Byly byste proutníky, gentlemani, romantici nebo hrubiáni? Užily byste si to, nebo byste naopak své pohlaví neměnily ani ve snu?


A přesně o tom si budeme povídat v zítřejším tématu, které zní: KDYBYCH BYLA CHLAP, tak bych byla...

Pište, jaké byste byly, kdybyste se alespoň na chvíli mohly stát mužem. Jak byste si to dokázaly užít, využít i zneužít, v čem myslíte, že to mají kluci snazší než my, a naopak?

Na vaše příspěvky se už teď těším na emailu: redakce@zena-in.cz