Když budete na dně, proměníte se v slzavé údolí, nebudete si vědět rady, nebo dokonce nebudete mít kam hlavu složit, zazvoňte u jejích dveří. Když otevře, obejme vás a řekne: „To bude dobrý,“ můžete si být jistá, že bude, protože máte pravou kamarádku. Když se bude zapírat nebo vymlouvat a nacházet tisíce důvodů, proč vám pomoct nemůže, hřála jste si na prsou hada v podobě pseudopřítelkyně.

Zítra si budeme povídat o kamarádkách. Kamarádky nás provázejí celým životem. Jsou naší vrbou, zrcadlem, lékem proti osamělosti.

Kolik nám jich prošlo životem a kolik jich zůstalo? Když se nad nimi zamyslíte a podrobíte přísnější kritice, zjistíte, že opravdových kamarádek, za které byste dala ruku do ohně (a ony za vás), máte možná jen pár. Jak to poznáte?

Nouze a krizové situace totiž spolehlivě prověří, které jsou pravé a které jen pseudokamarádky.

Co vy a vaše kamarádky? Co pro vás znamenají? Máte nějakou už od dětství? Stále se stýkáte, nebo o sobě jen víte? Co spolu řešíte? Pohádaly jste se někdy do krve? Kvůli čemu nebo komu? Kolik máte pseudokamarádek?Jak jste je odhalila? Napište nám své příběhy, ale i názory a postřehy na zítřejší téma.

redakce@zena-in.cz

Dva nejzajímavější příspěvky odměníme pěknými dárky. Máme pro vás přichystanou knihu Setkání v Paříži a Sprchový gel pro ženy.

Omlouváme se, že vám neumožníme diskutovat pod touto novinkou ani pod zítřejším článkem na téma Kamarádky. Pokud se k němu budete chtít vyjádřit, velice rádi váš názor, příběh nebo historku uvítáme na výše uvedené adrese. Stačí na ni jen kliknout.

Děkujeme za pochopení

Reklama