Přemýšlely jste někdy o tom, milé čtenářky, zda byste dokázaly žít bez všech dnešních civilizačních vymožeností? Co třeba televize a vaše oblíbené seriály? Internet, mobil, teplá voda, elektřina, ústřední topení, plyn…?

Pravdou je, že si dnes mnozí už ani neuvědomují, jak naše společnost zlenivěla a tak trošku zešílela. Závislost na mobilech, na internetu, na chatování – to vše jsou civilizační neduhy dnešních lidí.
Ráno se probudit, uvařit si kafe, zapnout počítač, mrknout, co je doma i ve světě nového, po snídani si dát první sprchu pod proudem příjemně teplé vody… stejný rituál dennodenně prožívají miliony lidí na celém světě a mnozí už si bez něj svůj život na delší dobu ani nedovedou představit. Nebo ano?
Zastavte se na chvíli, milé dámy, a zkuste si představit život bez všech věcí, které obvykle každý den používáte. Věcí, bez kterých se možná už ani neobejdete (magazín Žena-In nevyjímaje!) a které vám usnadňují život. Otázky k dnešnímu tématu tedy zní::

  • Jak moc jste závislá na dnešních technických vymoženostech?
  • Bez kterých a na jak dlouho byste se (ne)dokázala obejít?
  • Líbilo by se vám žít v jiném století?

Podělte se o své závislosti a napište mi své příběhy nebo názory k dnešnímu tématu na redakční e-mail redakce@zena-in.cz.

Autorka nejlepšího příspěvku na dnešní téma získá luxusní rtěnku značky L´Oréal, vlasový styling Lybar a bělicí pastu na zuby speciálně vyvinutou pro kuřáky a milovníky kávy.

cena

Reklama