Už jsme tady poměrně dlouho neprobírali naše domácí mazlíčky. A pokud ano, většinou jsme se věnovali pejskům. Určitě to bylo nemalému počtu milovnic koček líto, a tak to napravujeme. Zítra spřátelíme kočky se psy a budeme se věnovat oběma nejrozšířenějším domácím mazlíčkům.

Pejskařky i kočičkářky mají zítra sraz na Ženě-in a můžou se pochlubit svými miláčky. Tak jako mají psy a kočky rozdílné povahy, tak možná i nás rozdělují na dva tábory. Některé z nás víc tíhnou ke svobodomyslným kočkám, a jiné k oddaným psům.

Jak jste na tom, milé ženy-in? Určitě máte rády psy i kočky, ale ruku na srdce. Úplně stejně? To snad ani nejde. Přece jenom k jednomu z těchto zvířat tíhnete o něco víc. Víte proč? Co vás tak fascinuje na kočkách? Proč máte ve větší oblibě psy?

Zítra budete mít možnost se vyjádřit.

Vychvalte své miláčky do nebes, pošlete nám třeba jejich fotky (prosím, ne víc, než tři) Napište nám, čím vás těší, čím vás zlobí, a proč byste je nedala za nic na světě.

Na vaše příspěvky se budeme těšit už dnes na adrese: redakce@zena-in.cz

Za vaši iniciativu odměníme vašeho zvířecího miláčka. Budete si moc vybrat dárek (balíček kvalitního krmiva) pro kočku nebo psa.

Reklama