Zvířátková témata jsou na Ženě –in velice oblíbená. Zítra se jim podíváme na zoubek. Zvířecí zuby se stanou středem pozornosti. Zuby a péče o ně, ale i zuby hrozivé, které dokážou kousnout.

Původně jsem si myslela, že celé téma zasvětím péči o psí zuby (s kočkami nemám zkušenost), ale nakonec mi došlo, že by to bylo téma příliš úzké. Kdo má doma psa a zuby mu čistí, či se o ně jinak stará, napsat může,  ale co by napsaly ty ostatní? „Nemám psa, ani kočku, tudíž nemám co říct!“ Nebyla by škoda, aby byly tyto čtenářky ochuzeny o možnost napsat a získat dárek?

A tak jsem téma rozšířila o zvířecí zuby obecně. Zuby, které dokážou kousnout, a nemusí být ani psí.

My jsme doma měli zakrslého králíčka, a ten tak kousal, že jsme se ho pomalu všichni báli. Nakonec, boží mlýny zamlely a milý vztekloun skončil v zubech sousedova psa. Ne že bychom mu to přáli.

Jednou mě dokonce kousl kůň, a můžu vám říct, že to nebylo nic příjemného.

Které zvíře kouslo vás, milé ženy-in? Snad každá má nějaké negativní zkušenosti se zvířecími zuby. Kousl vás pes, kočka, křeček, nebo dokonce had?

Podělíte se s námi o své zážitky se zvířecími zuby?

Nemusí být zrovna negativní. Pošlete třeba fotku zvířecího úsměvu?

A vy, majitelky chlupatých čtyřnožců se nám můžete svěřit, jak se staráte o chrup svého psa, nebo kočky. Čistíte jim zuby samy, nebo je svěřujete do péče odborníků?

Na vaše příspěvky se těším už dnes na adrese: redakce@zena-in.cz

A vy se můžete těšit na dárek, který se vám může hodit. Kosmetika, která vám pomáhá při slunění.

Opalovací mléko SUNRIGHT a hydratační sprej na vlasy NU SKIN

cena

Reklama