Určitě se vám alespoň jednou v životě nějaký stal. A protože to byl trapas jako hrom, jen tak na něj nezapomenete. Určitě jste se někdy dostala do situace, kdy byste se nejraději neviděla? Buď jste něco nepařičného „plácla“ a nešlo to vzít zpět, nebo něco nevhodného provedla ve chvíli, kdy jste chtěla udělat dojem. Teď už se tomu usmíváte, nebo dokonce smějete, ale tenkrát vám bylo ouvej.

Když jsem o svém nedávném trapasu vyprávěla v redakci, všichni uznali, že by nechtěli být v tu chvíli v mé kůži. Jaký trapas se „povedl“ mně, se dočtete zítra, dnes přemýšlejte, jestli jste vy sama nezažila nějakou pernou chvilku, kdy jste se styděla až do morku kostí. Nemusí to být zrovna váš trapas, ale trapas, kterého jste byla svědkem, provedly vaše děti, zvířata, nebo váš partner.

Důležité je, jak z trapasu elegantně vybruslit. Někdy se to zdá nemožné a musíte si svůj pohár hořkosti vypít až do dna. Některé situace se dají ještě zachránit, ale chce to pohotovost, smysl pro humor a bystrého ducha. Máte tyto vlastnosti?

  • Jak jste na tom s trapnými chvilkami vy, milé ženy-in?
  • Každá z nás má hranici trapnosti jinde. Jsou situace, kdy si vlastní trapnost ani neuvědomíme.
  • Styděla jste se někdy sama za sebe?
  • Za někoho jiného? Choval se poslední dobou ve vaší společnosti někdo trapně?
  • Stávají se vám často trapasy?
  • Umíte z nich vybruslit, nebo se v tom pěkně mácháte?

Napište nám na dnešní téma, svěřte se nám se vými pernými chvilkami a napište nám na téma Trapasy

Na vaše příspěvky se budu těšit už dnes na adrese: redakce@zena-in.cz

Jako obvykle vás čekají krásné dárky.

Hlavní cenu, knihu 13. komntata milenek, pro nejlepší příspěvek věnovalo nakladatelství Economicus, s. r. o., více o knize se dozvíte na stránkách www.13komnatamilenek.cz

kniha

A k tomu získáte ještě jako bonus dekorativní kosmetiku značky Avon - tvářenku a lesk na rty

avon

 

Reklama