A nemusí to být jenom hadříky, tedy oblečení, ale i boty, kabelky, pokrývky hlavy, šmuky, cokoliv, co se dá nosit. Možná vás také někdy chytla ta zvláštní úchylka, že jste si oblíbila nějakou věc a tahala ji do roztrhání těla. Ne vašeho pochopitelně. Nemusíte se za to stydět. Každé z nás se určitě přihodilo, že k nějakému kousku přilnula více, než je běžné.

Nemyslete si, stejné slabůstky nemáme jen my „obyčejné“ smrtelnice, ale dokonce i slavné a velmi bohaté hvězdy. I ty mají své oblíbené kousky, které „točí“ stále dokola. Takže to není otázka peněženky a nějaké šetrnosti, ale otázka srdce. Mít milovanou kabelku, kabátek nebo tričko je prostě lidské. A co je lidské, není Ženě-in cizí.

Pojďme si zavzpomínat na své milované věcičky, které jste tak rády nosily a s těžkým srdcem jste se s nimi loučily. Nebo je snad z nostalgie ještě někde schováváte?

Prozraďte nám, co to je za věc. Kdy jste si ji koupila, nebo vám ji někdo daroval? Proč k ní máte tak silný citový vztah? Jak a kde skončila? Je to oblečení, nějaký doplněk, boty? Máte fotografii? Nějakou příhodu?

Podělte se s námi o vše, co se vašich milovaných kousků týká.  Pošlete své příspěvky na známou adresu redakce@zena-in.cz.

Dva nejlepší příspěvky jako vždy odměníme pěknými dárky: Kniha Haliny Pawlowské Když sob se ženou snídá a Balíček vlasové kosmetiky Schwarzkopf čekají třeba přávě na vás. Tak neváhejte, šanci vyhrát má každá.