Na zítřek jsme pro Vás připravili soutěž ve sbírání fotbalových míčů. Když máme to mistrovství světa...
Hanka připravila téma, které se týká výhradně rubriky Společnost. Budete moci napsat jakýkoli příspěvek, o kterém si myslíte, že do této rubriky patří a neměl by v ní chybět.

Zajímá nás zároveň, jak si obsah rubriky Společnost představujete, protože společenských témat je hromada a ani vy samy - zde na Ženě-in, nejste zajedno v tom, která se mají objevovat často, která méně často a která třeba nechcete vůbec a my Vám je vytrvale cpeme (to bychom opravdu neradi).

Ale zpět k soutěži:
Zítra se (neřekneme kdy přesně) objeví v archivních článcích rubriky Společnost obrázky kopacího míče.  Bude vyapdat takhle:

 

Pro upřesnění, abyste se neproklikaly ke kolapsu - zvlášť v tomhle vedru - napovíme, že se jedná o články v období duben, květen, červen letošního roku.

Pro ty, co neví, jak se dostat do archivu: v horní liště klikněte na rubriku Společnost a jste tam.

Vaším úkolem je posbírat jich co nejvíce. Můžete jich mít maximálně dvacet. Posbírat znamená kliknout na obrázek - on tím zmizí a Vám se přičte na kontrolní stránce.

Kontrolní stránka, kde si každá můžete zjistit své skóre.

Připomínám, že hrajeme o poukázku na oblečení. Čeká na toho, kdo nasbírá nejvíc (případně na vylosovaného z těch, kteří budou mít stejně). Máte-li otázky, ptejte se!

Soutěž končí ve středu v deset. Jméno vítěze se dozvíte ve středu po desáté hodině v některé z novinek na hlavní straně.

Reklama