Cestujete-li hromadnou dopravou, milé čtenářky, jistě máte spoustu zážitků, ať už komických, nebo naopak těch k pláči. Zítra si budeme povídat právě o tomto způsobu přepravy. Posílejte mi své příběhy!

Jako každý den i zítra bude v magazínu Žena-in.cz vyhlášeno denní téma. Tentokrát zní: Zážitky z hromadné dopravy. Je jedno, jestli se vám, milé čtenářky, udál v MHD, nebo třeba ve vlaku či letadle...

  • Máte nějaký komický zážitek z hromadné dopravy?
  • Máte nějaký smutný zážitek z hromadné dopravy?

Sem s nimi! Posílejte mi své příběhy k tématu na redakční e-mail, uveřejněný níže. Nemusí to být jen zážitky komické či trpké, pište mi i o svých nespokojenostech, tedy věcech, které se vám na hromadné dopravě nelíbí. Prostě si trochu zanadávejte! Záleží na vás, co mi o hromadné dopravě napíšete. Pokud ale chcete získat pěkný dárek, totiž knížku vyloženě tematickou: Jak si zachovat chladnou hlavu autorky Barbary Beckhamové z nakladatelství MOTTO (viz obrázek níže), ať je váš příspěvek dlouhý alespoň jako tento odstavec textu.

jak

Těšit se můžete také na vědomostní soutěž o doplněk stravy PROTECTUM GINGO. Pravidla vyhlásím zítra (8 února 2011) v 8.30 hodin dopoledne.

protectum

Reklama