Tak jsem s vámi chtěla dát řeč na vyloženě letní téma, ale počasí je spíš podzimní. A tak plavky ještě na chvilku odložíme a zaměříme se na oblečení a doplňky vhodné do deště. Každá z vás to přece nějak řeší. Tak budu ráda, když se se mnou podělíte o své zkušenosti a názory

Já mám déšť docela ráda. Když je teplo, nefouká vítr, a není ho moc. Když drobně prší, nenosím ani deštník. Jediné, co to odnese, je můj účes. Ve vlhku se zvlní a vypadám, jako když prolétnu trním. Však se mě také v redakci lekli, když jsem přišla s kudrnatou hlavou. Ale má to smysl mordovat vlasy žehličkou, když si stejně udělají, co chtějí? Nemá. A tak chodím jako ovečka a je mi to celkem fuk. Horší na tomhle počasí je chladno. Dnes jsem měla pocit, jako bych se probudila do zářijového dne. V MHD jsem potkávala lidi v zimních bundách a kolegyně Saša přišla dokonce v šále.

Je to šílené.

Co vy a déšť, milé ženy-in?

  • Přizpůsobily jste mu šatník? Vystačíte si s deštníkem? Kolik deštníků vlastníte? Ladíte ho s oblečením, nebo to neřešíte? Ochrání vás dokonale, nebo jen symbolicky?
  • Máte s deštníkem nějakou příhodu? Máte ho rády, nebo ho nesnášíte?
  • Už jste se poučila a zakoupila holinky?Jak vypadají, k čemu je nosíte? Co byste na nich ocenila a co jim vytkla? Chodíte v nich i po ulici, nebo jen příležitostně?
  • A co nepromokavé bundy, parky, nebo dokonce pláštěnky? Máte doma něco takového? Stydíte se v nich chodit, nebo jste za ně vděčná a na okolí nehledíte? Doporučila byste je ostatním?
  • Máte nějaký zážitek s deštěm? Kdy jste nejvíc promokla? Kdy vám to vadilo a kdy vám to naopak bylo příjemné?

Na vaše příspěvky se moc těším na adrese: redakce@zena-in.cz

A na co se můžete těšit vy?

NA DÁRKY VYLOŽENĚ STYLOVÉ. Deštník a hru SCRABBLE

OBR

Reklama