dvojčataChcete, aby se vám vaše děti podobaly? Bojíte se, nebo těšíte, že se budou děti podobat vašim rodičům? Podobáte se sami na někoho? Chtěli vaši rodiče, abyste se někomu podobali? Stala se vám někdy podobná situace: Potkali jste nějakého známého vašich rodičů a ten na vás hned vychrlil: „Ježiškunakřížku, ty seš celá tetka Bětka, to snad není možný, mujtysvěte!“ A byli jste rádi?

Že ne? No, může být, ale já bych si tedy tipl, že ano. A pokud tedy ano, pak neváhejte a zapojte se do našeho středečního (11. listopadu ´09) tématu, ve kterém budeme podobnost s příbuzenstvem rozebírat slovem i obrazem.

Posílejte mi na e-mail redakce@zena-in.cz své příběhy, chcete-li, i fotky toho, jak jste si podobní. Jak se bojíte, že vaše děti budou někomu podobné, nebo se na to naopak těšíte... Nejlepší příspěvky samozřejmě oceníme drobným dárkem!

  • Předmět e-mailu: Komu se podobame

Co mi máte konkrétně posílat?

  • Příběhy příbuzenského podobenství, nejen tváří, ale hlavně chůzí, povahou, zvyky... Příběhy mohou být humorné i vážné, například o komickém rodinném tiku, ale i o strachu, že jednou budete jako dědeček, protože...
  • Fotky vás a příbuzných, se kterými jste si podobní, s krátkým popisem.
Reklama